جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

راه‌اندازی موزه مدرسه در رامسر - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی موزه مدرسه در رامسر

رئیس آموزش و پرورش رامسر از راه‌اندازی موزه مدرسه در این شهرستان خبر داد و گفت: اقدامات اولیه برای اجرایی شدن این مصوبه شورای آموزش و پرورش در حال انجام است.

راه‌اندازی موزه مدرسه در رامسر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان رامسر، محمدصادق امینی‌نیا، در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رامسر با اشاره به اینکه رامسر به لحاظ گردشگری آوازه جهانی دارد، اظهار کرد: این شهرستان باید از مزیت‌های خود استفاده کند تا بیشتر از گذشته مورد توجه گردشگران قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه برخی حوزه‌های آموزشی بسیار مورد توجه دانش‌آموزان و خانواده‌ها است و شرایط آموزشی برای دانش‌آموزان فراهم شود، یادآور شد: در جلسات گذشته مصوب شد تا موزه‌ای با عنوان موزه مدرسه در حوزه آموزش و پرورش در شهرستان راه‌اندازی شود تا کتاب‌های قدیمی، کارنامه‌ها و آثار نسل‌های گذشته حفظ شود که اقدامات اولیه در حال پیگیری است.

رئیس اداره آموزش و پرورش رامسر از تجلیل 180 دانش‌آموز و فرهنگیانی که رتبه‌های برتر استانی و کشوری کسب کردند، خبر داد و گفت: این تعداد نشان‌دهنده توانایی همکاران و دانش‌آموزان رامسری است که می‌توان با تقویت ظرفیت‌ها به موفقیت‌های بیشتری نیز دست یافت.

رئیس اداره آموزش و پرورش رامسر از همه خیران، خانواده‌ها، همکاران و موسسات که به پیشرفت برنامه‌های آموزش و پرورش کمک می‌کنند تجلیل کرد و ادامه داد: معتقدیم که نظرات تک‌تک افراد می‌تواند راه‌گشای فعالیت‌های آموزشی شود.

معاون فرماندار رامسر ضمن عرض تسلیت به شهادت رساندن شهید آیت‌الله النمر گفت: امیدواریم آل‌سعود از جاهلیت بیرون بیاید و موجبات شکاف اسلام را از این بیشتر نکند.

محمد آزاد با اشاره به مشکلات موجود در منطقه و خاورمیانه اظهار کرد: همان‌گونه که ایران عزیز با وجود مشکلات گذشته که نقطه عطف آن دوران دفاع مقدس بود با رهبری آن پیر سفر کرده توانست پیروز جنگ نابرابر شود اکنون نیز با راهنمایی‌های ناخدای انقلاب مقام معظم رهبری این شرایط سخت را نیز پشت سر خواهد گذاشت.

معاون فرماندار رامسر با بیان اینکه آموزش و پرورش امری عمومی تلقی می‌شود و همه خانواده‌ها به صورت مستقیم و غیرمستقیم با این نهاد در ارتباط هستند و باید این همکاری بین مردم و موسسات تداوم یابد تا آموزش و پرورش بتواند به هدف اصلی خود برسد.

این مسئول افزود: برای تقویت و کیفیت‌بخشی پژوهش‌سرا که می‌تواند در تعالی و رشد دانش‌آموزان و کشف استعدادها موثر باشد باید اقداماتی صورت گیرد.