جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

راه‌اندازی سیستم دیجیتال گیرنده تلویزیونی در دودانگه ساری - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

راه‌اندازی سیستم دیجیتال گیرنده تلویزیونی در دودانگه ساری

راه‌اندازی سیستم دیجیتال گیرنده تلویزیونی در دودانگه ساری


فرمانده سپاه منطقه دودانگه ساری از راه‌اندازی سیستم دیجیتال گیرنده‌های تلویزیونی و رادویی در منطقه دودانگه ساری خبر داد.

راه‌اندازی سیستم دیجیتال گیرنده تلویزیونی در دودانگه ساری

داریوش ذلیکانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری از فراهم شدن شرایط دریافت 20 شبکه سراسری تلویزیونی و 20 شبکه رادیویی در منطقه دودانگه ساری خبر داد و اظهار کرد: در برخی از نقاط منطقه دودانگه تنها دو شبکه و برخی دیگر چهار شبکه نمایش داده می‌شد که با تجهیز این سیستم امکانات دریافت بیشتر شبکه‌ها فراهم شده است.

وی گفت: با همکاری بخشدار و سپاه منطقه دودانگه ساری پس از انجام مکان‌یابی سیستم دیجیتال صدا و سیما در منطقه راه‌اندازی شده است.

فرمانده سپاه منطقه دودانگه ساری با اشاره به وجود 56 روستا و یک شهر در منطقه دودانگه ساری، اظهار کرد: با توجه به اینکه بحث فرهنگی منطقه از مهم‌ترین دغدغه‌های سپاه محسوب می‌شود پیگیری برای راه‌اندازی سیستم دیجیتال ضروری است.

ذلیکانی تصریح کرد: همچنین با پیگیری‌های به عمل آمده توسط بخشدار و سپاه منطقه دودانگه ساری و نمایندگان مردم ساری در مجلس شورای اسلامی مقرر شد مشکل خروج آب از سد مجی با انجام نمونه‌برداری از خاک آن و انجام آزمایش‌های لازم رفع شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با حضور موسوی معاون منابع طبیعی، تیرملک معاون شرکت گاز، شجاعی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی برای پیگیری راه ارتباطی دودانگه به چهاردانگه و انتقال گاز از این مسیر، افزود: بازدید از منطقه و ارائه طرح از مسیر پارت‌کلای دودانگه به ذاکرکلای چهاردانگه در حال پیگیری است که امیدواریم این مهم محقق شود.