رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

راه‌اندازی درمانگاه ساحل سلامت در بابلسر - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی درمانگاه ساحل سلامت در بابلسر

درمانگاه شبانه روزی ساحل سلامت به عنوان نخستین درمانگاه ساحلی مازندران در بخش‌های مختلف رادیولوژی، سونوگرافی، دندان‌پزشکی، اورژانس و احیا با اعتبار 30 میلیارد ریال در شهرستان بابلسر به‌ بهره‌برداری رسیده است.

راه‌اندازی درمانگاه ساحل سلامت در بابلسر

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، درمانگاه شبانه روزی ساحل سلامت به عنوان نخستین درمانگاه ساحلی استان مازندران امشب در زمینی به مساحت یک‌هزار متر مربع در بخش‌های مختلف رادیولوژی، سونوگرافی، دندان‌پزشکی،اورژانس و احیا با اعتبار 30 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در پارکینگ ششم شهرستان بابلسر احداث شده است.

سیدعلی اسد در مراسم افتتاح درمانگاه شبانه‌روزی ساحل سلامت، با تبریک به مناسبت سی‌ و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: شهرستان بابلسر با داشتن ساحل زیبای دریا دارای ظرفیت بالایی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی است.

وی با بیان اینکه با ایجاد زیرساخت گردشگری زمینه جذب مسافر و توسعه شهری حاصل می‌شود،اظهار کرد: از سرمایه‌گذارانی که حاضر به سرمایه‌گذاری در بخش سواحل دریایی هستند، حمایت می‌شود.

فرماندار بابلسر با تاکید به اینکه گردشگری به عنوان یک اولویت در دستور کار برنامه‌ریزان استانی و شهرستانی قرار گیرد، اضافه کرد: توسعه صنعت گردشگری در شهرستان بابلسر می‌تواند به عنوان یکی از عوامل ایجاد اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و افزایش درآمد مورد توجه قرار گیرد.

اسد احداث نخستین درمانگاه شبانه روزی ساحل سلامت در نوار ساحلی این شهرستان را اقدامی موثر برای توسعه و ارائه خدمات مطلوب درمانی به مسافران دانست و گفت: با توجه به اینکه سالانه مسافران زیادی از اقصی نقاط مختلف کشور به این شهرستان مسافرت می‌کنند اما از بسیاری زیرساخت‌ها محروم است و وجود چنین مرکزی می‌تواند، نقش موثری در کاهش مدت زمان ارائه خدمات درمانی به غریق فراهم شود.