سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

راه‌اندازی جنگ‌های داخلی در کشور‌های اسلامی خیانت آل‌سعود است - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی جنگ‌های داخلی در کشور‌های اسلامی خیانت آل‌سعود است

امام جمعه زیراب سوادکوه، راه‌اندازی جنگ‌های داخلی در کشور‌های اسلامی و تبلیغات فرقه‌ای و مذهبی را از خیانت‌های آل‌سعود توصیف کرد.

راه‌اندازی جنگ‌های داخلی در کشور‌های اسلامی خیانت آل‌سعود است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه اسلام دین صلح و صفا است، گفت: عظمت یک امت در صلح و صمیمیت به دست می‌آید.

وی با بیان اینکه در آموزه‌های دینی ما آمده است که قهر بودن بیش از سه روز دو مسلمان باعث می‌شود تا از مسلمانی خارج شوند، افزود: در سخنی از امام صادق (ع) دو طرف ظالم و مظلوم برای موضوع قهر مورد لعن قرار گرفتند و مظلوم در این موضوع به دلیل عدم دعوت به صلح و دوستی مستوجب لعن قرار گرفت.

امام جمعه زیراب سوادکوه، بزرگ‌ترین خیانت آل‌سعود به کشور‌های اسلامی را راه‌اندازی جنگ‌های داخلی در کشور‌های اسلامی ذکر و خاطر‌نشان کرد: تبلیغات جنگ منطقه‌ای بین شیعه و سنی و جنگ قبیله‌ای هم از دیگر خیانت‌های آل‌سعود است.

رضایی، هدف استکبار و صهیونیسم را مقابله با محور مقاومت بیان کرد و افزود: محور مقاومت با صهیونیسم مخالف و خواستار عزت و شرف برای مسلمانان است.

وی با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره تخلف‌ناپذیری وعده الهی بر پیروزی عمیق جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: دشمنان به دنبال شکست جمهوری اسلامی بودند و هم‌اکنون کشور ما موفقیت‌های عمیقی را با وجود رویش‌ها و ریزش‌ها به دست آورده است.