جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

راه‌اندازی اتاق فکر در پایگاه‌های بسیج نکا - نمایش محتوای خبر

 

 

راه‌اندازی اتاق فکر در پایگاه‌های بسیج نکا

محمدحسن احسانپور در نکا افزود: اهتمام ویژه در مقابله با هجمه‌های اقتصادی و فرهنگی دشمن در شرایط کنونی از جمله وظایف مهم بسیج است و در این زمینه باید روشنگری‌های لازم صورت گیرد.

وی اظهار داشت: راه‌اندازی اتاق فکر با هدف شناسایی آسیب‌های اجتماعی در دستور کار ما قرار دارد و با راه‌اندازی این اتاق فکر در سطح پایگاه‌ها برای بصیرت‌افزایی و اجرا کردن طرح و برنامه‌های ابلاغی با برنامه‌ریزی منسجم وارد شویم.

احسانپور خاطرنشان کرد: روح ایثارگری و شهادت‌طلبی بسیجیان امروز به الگویی برای جوانان آزادی‌خواه جهان تبدیل شده است و مظلومان جهان با الگوپذیری از جوانان ما در جهت بیداری همه جانبه اسلامی گام برداشته‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نکا کارکردهای بسیج را متناسب با شرایط انقلاب اسلامی و تهدیداتی که وجود دارد، دانست و گفت: حضور گسترده بسیجیان در مراحل سخت و تهدیدات گوناگون در تمام دوران انقلاب ستودنی است.

احسانپور گفت: بسیجیان نقش بی‌بدیلی در برملا کردن توطئه‌های دشمنان و مقابله با تهدیدها داشته‌اند و این افتخارات از جنگ سخت تا جنگ نرم باید بدرستی به نسل جوان انتقال یابد.

وی ادامه داد: جوانان غزه با این روحیه استکبارستیزی که از جوانان بسیجی الگو گرفته‌اند برنامه‌ریزی و  هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی را در هم شکستند و با این افتخارآفرینی اسلام عزیز را عزیزتر از همیشه نشان دادند.

این مسئول ادامه داد: برنامه‌های هفته بسیج امسال در 200 پایگاه مقاومت، حوزه و محلات بسیج سپاه ناحیه نکا با همکاری اقشار مختلف بسیجیان برگزار شد.

احسانپور افزود: نشست‌های روشنگری، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری مراسم شیرخوارگان، تجمع بزرگ بسیجیان، برگزاری یادواره شهدا، غبارروبی مزار شهدا، تجلیل از جانبازان و ایثارگران، نشست‌های تخصصی و سیاسی فرماندهان و بسیجیان، جلسات و برگزاری مسابقات قرآن کریم، شعر خوانی و برگزاری جشنواره، برگزاری انواع مسابقات ورزشی و... از جمله برنامه‌های اجرا شده در طول هفته بسیج امسال در نکا بود.