جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

راهیان نور - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

راهیان نور

Loading the player...

برنامه ای با ساختار مستند گزارشی ، به تهیه کنندگی عباس زارع است که جمعه ها از ساعت 14 به مدت 30 دقیقه از سیمای استانی مازندران پخش می شود.
سفر به سرزمین های دفاع مقدس جنوب و غرب کشور در غالب "راهیان نور" جریان ساز ترین حرکتی است ، که وجود شهدا، مردم را از هر قشر و قومی سوی مقاتل و مشاهر متبرکشان می کشاند و قدمگاه آنان را چونان " زیارتگاهی مقدس " مطاف عاشقان می سازد،به همگان نشان می دهد ، کارخانه انسان سازی،جبهه های دفاع مقدس نه تنها تعطیل نشده،بلکه هر روز بر دستاوردهای معنوی اش افزوده می شود، مسیر گردشگری معنوی، علاوه بر رشد و تعالی زائران و مجاوران عزیز ، استفاده، از فضای معنوی این مناطق و تقویت  فرهنگ بسیج و پاسداشت یاد و راه رزمندگان و مجاهدت هشت سال دفاع مقدس است ، تا عموم مردم در جبهه جنگ نرم، بینش انقلابی ، اسلامی خود را افزایش دهند، و روحییه ایستادگی را در خود تقویت کنند.
بی شک برنامه های راهیان نور نقش موثر در نشر فرهنگ و ارزش های دفاع مقدس بین احاد جامعه دارد. به ویژه نسل نوجوان و جوان که روزهای جنگ را حس نکرده اند و آن هایی که تاکنون توفیق حضور و حس این خاک مقدس را نداشته اند . نسل آینده ساز جامعه ، این بار از دریچه برنامه تخصصی که به این موضوع نگاه می کند؛ تا با قاب تصویر ، راهی سرزمین های رشادت و ایثار و از خود گذشتگی شوند .
 

سال تولید: 1395

تهیه کننده و کارگردان:عباس زارع
راوی و نویسنده:رضا دلدار
تصویر و تدوین:هادی قنبری
دستیار تدوین:سید محمد قریشی
صدابردار: سید عبداله هاشمی
هماهنگی تولید:حسینعلی رضایی
حمل و نقل:محمد علی آرشی