جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

راهیابی 5 گروه هنری از آملی به جشنواره فجر - نمایش محتوای خبر

 

 

راهیابی 5 گروه هنری از آملی به جشنواره فجر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت: پنج گروه هنری از هنرمندان آملی در بخش‌های تئاتر خیابانی و صحنه‌ای، فیلم، پوستر و موسیقی به جشنواره فجر راه یافتند.

راهیابی 5 گروه هنری از آملی به جشنواره فجر

محمد محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل با اشاره به اینکه هنرمندان این شهرستان به تازگی به جشنواره فجر راه یافتند که این مهم برای نخستین‌بار در مازندران انجام شد، اظهار کرد: آثار هنرمندان آملی در رشته‌های فیلم، پوستر، موسیقی، تئاتر خیابانی و صحنه‌ای در بین آثار مختلف از سراسر کشور پذیرفته شده است.

محمدی تعداد هنرمندانی که آثار آنها امسال به جشنواره فجر راه یافت را 53 هنرمند برشمرد و بیان کرد: نخستین گروه آملی دو سال گذشته راهی جشنواره فجر شد و در این جشنواره پذیرفته شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با اعلام اینکه گروه‌های موسیقی و تئاتر هنرمندان آمل سال گذشته نیز در جشنواره فجر پذیرفته شد، گفت: امسال حسین بخشی با اثر پوستر در بخش هنرهای تجسمی به این رویداد مهم راه یافت.

این مسئول آثار برادران پرقوه در بخش موسیقی برای حضور در جشنواره فجر پذیرفته شد، خاطر نشان کرد: در بخش فیلم سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فجر اثر «اینجا کسی نمی‌میرد» به کارگردانی حسین کندری و تهیه‌کنندگی عباس رافعی و سینا سعیدیان به این مهم رسید.

وی با اشاره به اینکه تئاتر صحنه‌ای «مالیخولیا» به جشنواره فجر راه یافت، گفت: تئاتر خیابانی «خوشه» برنج هم اثر دیگر از هنرمندان آملی بود که به جشنواره فجر راه یافت.