جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

راهیابی 4 ورزشکار بابلی به المپیک ریو 2016 - نمایش محتوای خبر

 

 

راهیابی 4 ورزشکار بابلی به المپیک ریو 2016

رئیس اداره ورزش و جوانان بابل گفت: بابل در المپیک ریو 2016 با 4 سهمیه المپیکی بیشترین سهم کشور را به خود اختصاص داد.

راهیابی 4 ورزشکار بابلی به المپیک ریو 2016

انصار آری در حاشیه هشتمین دوره مسابقات بوکس نوجوانان کشور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، اظهار کرد: المپیک بزرگ‌ترین رویداد ورزشی جهان است که بابل توانست با چهار سهمیه المپیک و دو سهمیه ذخیره به‌عنوان پایتخت المپیک کشور معرفی شود.

وی افزود: برادران عالمی در رشته پینگ‌پنگ، میرزاجانپور در رشته والیبال، بشیر باباجانزاده در رشته کشتی موفق به کسب سهمیه المپیک شدند و رضا عطری در رشته کشتی و محبوبه عمرانی در رشته تنیس نیز به‌عنوان نفرات ذخیره اعزام می‌شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابل با اشاره به اینکه در رشته بوکس سه ورزشکار در حد تیم ملی داریم، تصریح کرد: رشته بوکس در بابل از دیرباز دارای سوابق خوب و قهرمانان به نام بوده است و ما به‌صورت ریشه‌ای در رشته بوکس سرمایه‌گذاری می‌کنیم.

این مسؤول خاطرنشان کرد: چون اداره ورزش و جوانان و هیأت بوکس پیگیری خوبی داشته و برنامه‌ریزی مدونی در این حوزه همانند دیگر رشته‌های ورزشی دارند و انتظار داریم در رده سنی مختلف، قهرمانان خوبی تحویل جامعه دهیم.

آری از برگزاری مسابقات تنیس خاکی دسته دو کشور در امیرکلا خبر داد و اضافه کرد: این مسابقه از تاریخ 29 تیرماه تا 6 مردادماه امسال با حضور 32 تیم و 200 ورزشکار از سراسر کشور در حال برگزاری است.

وی یادآور شد: در این مسابقه چهار ورزشکار خارجی از کشور سوریه، لبنان، صربستان و چک نیز حضور دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابل با اشاره به اینکه این دوره مسابقه تنیس خاکی از بزرگترین مسابقاتی است که در این رشته در بابل برگزار شده است، ادامه داد: بابل در سطح کشور جایگاه نخست را در رشته تنیس خاکی دارد.