جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

راهپیمایی 22 بهمن در مازندران آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی 22 بهمن در مازندران آغاز شد

راهپیمایی سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مازندران صبح امروز همزمان با سراسر کشور با ندای مرگ بر آمریکا آغاز شد.

راهپیمایی 22 بهمن در مازندران آغاز شد

به گزارش خبرنگاران ایرنا ، مردم مازندران این بار نیز پیر و جوان یک بار دیگر همراه با سایر جمعیت ایران اسلامی به خیابان ها آمدند تا بیعت مجدد خود را با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهیدان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و رهبر معظم انقلاب اسلامی به رخ جهانیان بکشند.
مردم مازندران با حضور در خیابان ها در هوای نسبتا سرد زمستانی با سردادن شعار های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر استکبار جهانی انزجار خود را از جنایات این کشور ها در طول دهه های اخیر بخصوص قبل از پیروزی انقلاب اسلامی را اعلام کردند.
در مرکز مازندران نیز شهروندان ساروی از نخستین ساعات امروز به خیابان ها آمدند و راهپیمایی دشمن شکنی را همراه با مردم سایر نقاط استان از میدان شهید قاسمی مقابل شهرداری به سمت خیابان فردوسی آغاز کردند.
راهپیمایان ساروی پس از گذشتن از میدان ابن شهر آشوب ، خیابان جمهوری اسلامی ، میدان ساعت و خیابان 18 دی در میدان شهدای این شهر تجمع می کنند.
سخنران راهپیمایی و اجتماع امروز مردم ساری حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی وزیراطلاعات
جمهوری اسلامی ایران است .
همچنین مردم مازندران امروز دو میهمان دیگر کشوری هم به عنوان سخنران دارند . سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی سخنران راهپیمایی 22 بهمن قائمشهر است و محمد جواد لاریجانی مشاور رئیس قوه قضاییه و دبیر کمیسیون حقوق بشر اسلامی هم قرار است در جمع مردم شهرستان میاندرود در سورک سخنرانی کند .
مازندران دارای 22 شهرستان و 58 شهر و سه میلیون و 199 هزار نفر جمعیت است که 45 درصد آنان در مناطق روستایی و 55 درصد هم در شهرها سکونت دارند.