جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در مازندران آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن در مازندران آغاز شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مردم ولایتمدار و انقلابی خطه سرسبز طبرستان، ساعتی قبل از راهپیمایی 22 بهمن در مسیرهای تعیین‌شده گرد هم آمدند و با نظم و انضباط همیشگی در فضایی آرام منتظر شروع راهپیمایی بودند.

اکنون راهپیمایی سی‌ و پنجمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 53 شهر و بخش استان پهناور مازندران با ندای دشمن‌شکن «الله اکبر»آغاز شد.

امروز روزی است که ملت ایران در هر گوشه از خاک مقدسش بار دیگر با لبیک به ندای مرجع و مقتدای خویش به صحنه می‌آید و گزینه اصلی خود که وحدت و انسجام ملی در برابر زورگویی‌ها و زیاده‌خواهی‌های مدعیان حقوق بشر است را روی میز جهان می‌گذارد.

ملت مسلمان ایران با هر زبان و لهجه و آیین، و با هر خط و گرایش سیاسی، و در هر لباس و مقامی، امروز زیر لوای یک پرچم، دریای توفنده‌ای را با مشت‌های کوبنده تشکیل می‌دهند که گزینه‌های اصحاب ظلم و نفاق را به زباله‌دان تاریخ می‌فرستند.

امروز بار دیگر شعارهای کوبنده «مرگ بر آمریکا» و«مرگ بر اسرائیل»، لرزه بر اندامِ برهم‌زنندگان صلح و امنیت جهانی می‌اندازد.

امروز روز تکمیل حماسه سیاسی ملت ایران در سال 92 است، روزی که مردم انقلابی ما در برابر دوربین‌های کوچک و بزرگ دنیا، تاریخ درخشان دیگری را بر صفحه هستی ثبت می‌کند.