جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

راهپیمایی روز قدس مانور مردمی در دفاع از مظلوم است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی روز قدس مانور مردمی در دفاع از مظلوم است

ائمه جمعه شهرهای زیراب، پل سفید و شیرگاه در گفت‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه بر اهمیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تاکید کردند.

حجت‌الاسلام محمد مهدوی امام جمعه شیرگاه با اشاره به اهمیت روز قدس در جهان، گفت: روز قدس روزی قدرت‌نمایی مسلمانان برای دفاع از قدس شریف است.

امام جمعه شیرگاه به ابعاد مختلف برگزاری راهپیمایی جهانی روز قدس اشاره و یادآوری کرد: راهپیمایی روز قدس مانور عظیم مردمی در دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم است.

وی با اشاره به پشتیبانی امریکا و غرب از تروریست‌های مسلح در سوریه، خاطرنشان کرد: حزب الله لبنان مدافع حقوق مظلومین در منطقه است و تروریست معرفی کردن آنان دروغ بودن آنان را به جهانیان ثابت می‌کند.

روز قدس بیانگر، مقابله با جهان استکبار است

امام جمعه پل سفید نیز با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس بیانگر عظمت مسلمانان برای مقابله با جهان استکبار است، گفت: سیاست غرب و استکبار برای حفاظت از اسرائیل معطوف شده است.

حجت الاسلام احمد قربانی به لزوم مشارکت گسترده در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و افزود: دفاع همه‌جانبه دنیای استکبار از رژیم صهیونیستی بیانگر دروغ بودن ادعاهای آنان در دفاع از حقوق بشر است.

وی یادآوری کرد: تروریست نامیدن حزب الله را باید در راستای سیاست حمایت بی‌چون و چرای آنان از اسرائیل تفسیر کرد.

روز قدس فریاد دفاع از مظلومان فلسطین است

حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی نیز  با تاکید بر اینکه روز قدس با آینده‌نگری امام راحل به وجود آمده است، گفت: روز قدس فریاد دفاع از مظلومان فلسطین است.

امام جمعه زیراب به ابعاد مختلف برگزاری راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و افزود: اتحاد مسلمانان مهم‌ترین راهکار دستیابی به عزت جهانی آنان در برابر مستکبران است.

وی با تاکید بر لزوم حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس، خاطرنشان کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس بیانگر اتحاد مسلمانان برای مبارزه با رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.