جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

راهپیمایی روز قدس، برآمده از هوشمندی و پایبندی امام به اندیشه وحدت اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی روز قدس، برآمده از هوشمندی و پایبندی امام به اندیشه وحدت اسلامی است

 

آیت الله ˈ نورالله طبرسی ˈ و ˈ سید علی اکبر طاهایی ˈ در این پیام مشترک که نسخه ای از آن روز چهارشنبه به ایرنا نمابر شده است ، افزودند:روز قدس میراث گران بهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی ، هوشمندی و درایت و بیانگر اعتقاد و پایبندی حضرت امام خمینی (ره) به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

در این پیام آمده است : قدس، تبلور عینی حمایت ملت های آزاده و مستقل جهان از قیام ملت قهرمان ومظلومی است که با تکیه بر اراده پولادین خویش فریاد رسای خود را برای رفع کامل اشغال از سرزمین پیامبران و آزادی قدس شریف سر داده است.

این پیام می افزاید :اینک که سه دهه از ابتکار دینی - سیاسی امام راحل (ره) در نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس و ایجاد جریانی مردمی برای حمایت از فلسطین می گذرد، این روز بزرگ و خجسته عالمگیر شد و در اعماق وجود مسلمانان ریشه زده است.

نمایده ولی فقیه و استاندار مازندران در این پیام گفتند: در حالی که دشمنان قسم خورده اسلام و فتنه گران زخم خورده مانند همیشه در تکاپو هستند تا بین صفوف فشرده مردم حزب الله و پیرو روح اله شکاف ایجاد کرده و در تحقق آرمان الهی آزادی قدس خلل ایجاد نمایند، همه ساله حضور مؤمنانه و آگاهانه مردم انقلابی در راهپیمایی عظیم قدس، توطئه فتنه گران را به فضل الهی نقش بر آب ساخته و آنان را دچار ندامت و یأس نموده است.

آنان ضمن پاسداشت این روز عظیم، اظهار داشتد: روز قدس سنت ماندگار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام راحل و لبیک به ندای رهبر و مقتدای خویش، حضرت آیت الله خامنه ای و هم صدا با مردم مسلمان و آزادیخواه جهان است.

آنان تاکید کردند: از عموم مردم روزه دار و شب زنده داران لیالی قدر دعوت می نماییم تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، آزادی قدس شریف را فریاد زنند و با خروش انقلابی خویش لرزه بر اندام مستکبران جهان و اشغالگران قدس شریف افکنده و حقانیت تنیده شده در مظلومیت مردم فلسطین را در گستره گیتی طنین انداز نمایند.

آیت الله طبرسی و طاهایی بیان داشتند: مازنی ها با حضور قاطع و محکم خود نشان می دهند که به رغم افزایش تحریم ها برای دست کشیدن از اهداف انقلاب ، ملت ایران ذره ای از مواضع خود کوتاه نخواهد آمد و از تصمیم ها و اراده خود منصرف نخواهد شد.