جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

راهپیمایی روزقدس نماد استکبار ستیزی و کانون هم گرایی دنیای اسلام است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی روزقدس نماد استکبار ستیزی و کانون هم گرایی دنیای اسلام است

به گزارش خبرگزاری ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران حجت الاسلام ˈ ناصر شکریانˈ به مناسبت روز قدس گفت : راهپیمایی روز قدس نماد استکبار ستیزی مسلمانان و کانون وحدت دنیای اسلام است.

وی اظهار داشت : راهپیمایی روز قدس ابتکار بی نظیر امام خمینی (ره) و کانون هم گرایی وحدت دنیای اسلام در برابر مستکبران عالم است .

وی افزود : آخرین جمعه ماه مبارک (روز قدس) نماد باور صادقانه نظام اسلامی به آموزه های دینی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و همه ستمدیده گان جهان است و این نماد تا لحظه رهایی قدس شریف ادامه خواهد داشت .

حجت الاسلام شکریان با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال خاطر نشان کرد : رژیم اشغالگر صهیونیستی با حمایت مستقیم شیطان بزرگ آمریکا و دیگر کشورهای استکباری در سکوت معنادار بعضی کشورهای هم پیمان عربی حقوق بشر را فقط منهای مردم مظلوم فلسطین تصور می کنند و در سکوت مجامع بین المللی به کشتار و جنایات خود ادامه می دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران با اشاره به موضع گیری های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در مقابل رژیم سفاک و کودک کش صهیونیستی تاکید کرد : همه اقشار مردم ، احزاب ، گروهها و... با مشت های گره کرده در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و حمایت همه جانبه خود را از مردم مظلوم فلسطین ابراز و جنایات ددمنشانه اسراییل را محکوم و اعلام انزجار خود را به گوش همه جهانیان خواهند رساند.