جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

راهداران مازندران طرح نوروزی را در چهار محور اصلی شروع کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

راهداران مازندران طرح نوروزی را در چهار محور اصلی شروع کردند

معاون راهداری اداره کل راه و شهرسازی مازندران از اجرای طرح نوروزی راهداری در چهار محور کندوان، سوادکوه، کیاسر و هراز خبرداد.

راهداران مازندران طرح نوروزی را در چهار محور اصلی شروع کردند

عباسعلی نجفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا گفت که برای اجرای این طرح افزون بر 380 راهدار با 250 دستگاه تجهیزات و ماشین آلات راهسازی در محورهای اصلی و فرعی مازندران مستقر شدند.
وی افزود : گروه های راهداری این استان در 20 راهدارخانه استان برای خدمات رسانی به مسافران و در راه ماندگان نوروزی خدمات رسانی خواهند کرد.
به گفته وی راهداران در حدود سه هزار و 600 کیلومتر از محورهای اصلی این استان در کنار سایر نیروهای فعال در طرح نوروزی خدمات می دهند.
نجفی زمان استقرار راهداران طرح نوروزی در محورهای این استان را از امروز تا 15 فروردین ماه سال 95 اعلام کرده است.
معاون راهداری این استان با اشاره به سفر دو میلیون نفری مسافران در نوروز 94 به این خطه شمال کشور از رانندگان و مسافران خواست تا با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و همکاری با راهداران و گروه های نوروزی مستقر در جاده های استان سفر ایمن را برای خود رقم بزنند.
استان مازندران دارای 10 هزارو 400 کیلومتر راه اصلی و فرعی است که حدود سه هزار و 600 کیلومتر آن راه اصلی است که 600 کیلومتر آن را گردنه های برفگیر و سخت گذر تشکیل می دهند.
همزمان با استقرار گروه های راهداری، گروه های امداد و نجات، پلیس راه و اورژانس 115 نیز در محورهای اصلی مازندران برای خدمات نوروزی مستقر می شوند.