جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

رانندگان برای تردد ازمحور کندوان زنجیرچرخ به همراه داشته باشند - نمایش محتوای خبر

 

 

رانندگان برای تردد ازمحور کندوان زنجیرچرخ به همراه داشته باشند

ˈرضا کاوه ˈ روز دوشنبه به خبرنگارایرنا گفت : درحال حاضر با توجه به کندی تردد خودروها به علت بارش برف و لغزندگی سطح جاده دربرخی از مناطق بویژه منطقه سیاه بیشه تا تونل کندوان به همراه داشتن زنجیرچرخ رانندگان خودروها از این مسیر سخت گذر و کوهستانی بسیارضروری است.

وی افزود : اکنون نیروهای راهداری از نخستین ساعات امروز /دوشنبه / مشغول عملیات نمک پاشی و برفروبی دراین محورهستند و تردد خودروها در این مسیر ارتباطی برقراراست.

وی همچنین از رانندگان خواست تا به منظور جلوگیری از هرگونه تراکم ترافیکی و حوادث جاده ای از توقف بی مورد در برخی از مناطق حادثه خیز این محور خودداری کنند.

سرپرست اداره هواشناسی سیاه بیشه کندوان نیز از بارش برف و کاهش محسوس دما در این منطقه خبرداد و گفت : هم اکنون بارش برف که از شب گذشته در این منطقه آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

ˈکرمعلی اسدی ˈ درگفت و گو با خبرنگارایرنا میزان دمای کنونی منطقه را حدود پنج درجه سانتیگراد زیرصفر اعلام کرد و افزود: این میزان دما نسبت به روز گذشته حدود 10 درجه سانتیگراد کاهش داشته است.

وی اظهارداشت : پیش بینی می شود این شرایط ناپایداری تا حوالی ظهر فردا /سه شنبه / ادامه داشته باشد و برای روز چهارشنبه شاهد خروج این سامانه بارش زا و افزایش دما در منطقه باشیم.

از مجموع حدود 180 کیلومتر طول مسیر محور چالوس - کرج حدود 80 کیلومتر این محور مربوط به حوزه استحفاظی مازندران است.