سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

راز سلامت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

راز سلامت

Loading the player...

برنامه ای با هدف اطلاع رسانی و آموزشی، به تهیه کنندگی مرجان مفتاحی است که شنبه ها،زنده و مستقیم از ساعت 11:15 به مدت 45 دقیقه تقدیم به مخاطبان می شود.
برنامه راز سلامت از جمله برنامه های پر مخاطب شبکه مازندران است . با اینکه  این برنامه هفتـه ای یک بار  پخـش می شود ویک بار هم باز پخش ،اما مخاطب خودرا در استان وخارج از استان دارا می باشد .چینش کنداکتور  این برنامه چه از نظر آیتم هـای برنامه(محتوایـی وشکلی ) وچه از نظر زمان پخـش برنـامه از اهمیت بسزایـی برخـوردار می باشد.موضوعات مطرح در این برنامه با توجه به اولویت های سـلامت استان وموضوعاتی که مورد نیـاز مخاطبان استانی است طراحـی می گردد واز کارشناسان مختلف  واز اعضای عیات علمی دو دانشگاه علوم پزشکی مـازندران وبابل در مباحث مربوطه استفاده  می شود .
برنامه راز سلامت در سال 95 با استفاده از موضوعات مورد نیاز مخاطبان  طراحی می شود .امروز ه بیشترین علل مرگ ومیر را در جوامع وبخصوص در استان مازندران  بیماری های  غیر واگیری  همچون بیماری های قلب وعروقی ، دیابت ،سـرطان ها ،اختـلالات تغذیه وچاقـی،و... وبیمـاری های واگیـرداری همچون آنفلوآنزا،تب مالت ،سـل لپتوسپیروز،ایدز  ،بیماریهای ریوی و.... در گروه سنی مختلف جامعه تشکیل می دهند.  لذا این برنامه با رویکرد آموزشی با استفاده از پزشکان وپیراپزشکان مجرب به طرح موضوع وراهکارهای پیشگیری از این مشکلات می پردازد.استفاده از برنامه پزشک خانواده وپتانسیل این قشر از جامعه برای آموزش عمومی جامعه استانی حائز اهمیت است .
آیتم های برنامه عبارتند از :آرم-مجریان-بحث کارشناسی -وله های تصویری -کپشن  پیام سلامت-ارتباط تلفنی-پیامک-گزارش-طب سنتی -رو در رو


 

سال تولید: 95

کارگردان:بوی افراز
تصویربردار:مشایخی فر-رفیقی-فتاح رحیمی
صدابردار:سوادکوهی
مجریان:دکتر غلامی-دکتر ناظری
دستیار تهیه:خاکی
مشاور برنامه:دکتر لواسانی
تدوینگر:مهین فیروزجایی
نویسنده و کارگردان هنری:دکتر لواسانی