جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

رادیو پیام - نمایش محتوای صدا

 

 

رادیو پیام

گوینده:راحله پازانی
صدابرداران:الهه نصیرنیا-عاطفه ذبیح اله پور
نویسنده:راحله پازانی

رادیو پیام برنامه ای است که با رویکرد اطلاع رسانی ،به تهیه کنندگی:یداللهی-دلدار-همتی و اکبرپور  همه روزه غیر از ایام تعطیل،به صورت زنده در دو نوبت صبح  و بعد از ظهر (11:00 و 14:45) به مدت ده دقیقه پخش می شود.
در عصر حاضر که «عصر سلطه ارتباطات» نامیده می شود، بی گمان در مورد همه مسائل جهان، بزرگترین رسالت اطلاع رسانی بر دوش رسانه های جمعی و از جمله رادیو است.
رادیو رسانه ای گرم و پایدار است ، ویژگیهایی که در رادیو وجود دارد در هیچ رسانه دیگری نمی توان یافت رادیو از جمله وسایل ارتباطجمعی است که می تواند بسیار سریع مردم را در جریان اطلاعات قرار دهد.
سرعت انتقال اطلاعات و مداومت انتشار و همچنین وسعت حوزه جغرافیایی ، رادیو را به عنوان برترین رسانه معرفی کرده است . تا جایی که قدرت رادیو را می توان در توانایی جذب مخاطب در چگونگی ارتباط مستقیم با شنوندگان و آگاهی مخاطبان با وقایع و حوادث در همان زمان وقوع یافت
در عصر فراوانی رسانه ها، رادیو به عنوان یکی از قدیمی ترین رسانه های عمومی، همچنان  به حیات  پرنشاط  خود ادامه می دهد و به مخاطبان خود امید و نشاط می بخشد.
رادیو پیام با پخش موسیقی که سعی دارد فضای شاد و پرنشاطی برای مخاطبان فراهم کند ، به ارائه اطلاعیه ها و خبر رسانی در حوزه ادارات،نهادهای استانی می پردازد.

 

سال تولید: 1394