جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

ذوق‌زدگی سرمایه‌گذاران کویتی از دیدن پارک جنگلی نور - نمایش محتوای خبر

 

 

ذوق‌زدگی سرمایه‌گذاران کویتی از دیدن پارک جنگلی نور

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، عبدالوحید  فیاضی شب گذشته در نشست صمیمی با اعضای شورای اسلامی شهر نور بیان داشت: پارک جنگلی نور شهرت جهانی دارد تا جایی که هرجا سخن از این پارک به میان می‌آید، به عنوان ظرفیت بسیار بزرگ سرمایه‌گذاری مطرح است.

وی اظهار داشت: در حالی که بسیاری از پارک‌های جنگلی حتی در شهرستان‌های همجوار حدود 20 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد، پارک جنگلی نور با وصل بودن به شهر یک فرصت و ظرفیت سرمایه‌گذاری بزرگ برای شهر نور است و باید با یک برنامه‌ریزی درست از این فرصت بهره کافی برد و تا با ارائه خدمات بهتر به مراجعان، درآمدزایی و اشتغالزایی انجام داد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: با پیگیری‌ها و تلاش‌های انجام شده به ویژه دوره چهارم شورا، این پارک به شهرداری نور واگذار شد و در همین مدت کوتاه تفاوت‌های ایجاد شده با زمانی که در اختیار منابع طبیعی بوده به طور کامل محسوس و ملموس است.

این عضو خانه ملت با اشاره به حضور و بازدید هیئت سرمایه‌گذاری کویتی از استان و پارک جنگلی نور تصریح کرد: این هیئت از ظرفیت موجود در پارک جنگلی نور ذوق زده شدند و حتی تصاویری از این پارک را در مجلات خود به چاپ رساندند و برای سرمایه‌گذاری اعلام آمادگی کردند.

فیاضی با اشاره به این آمادگی از شورای اسلامی و شهرداری نور خواست تا طرح مدیریتی و سرمایه‌گذاری و فرآیند واگذاری را تعیین و به سرمایه‌گذار ارائه دهند.

وی همچنین خواستار نشست با سرمایه‌گذار یا نماینده تام الاختیار وی و نیز جلسات مشترک با منابع طبیعی و ارائه طرح با شرح خدمات به سرمایه‌گذار شد.

{jcomments off}