جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

ذوالفقار ولایت - نمایش محتوای صدا

 

 

ذوالفقار ولایت

تهیه کننده : علیرضا دهقان

گویندگان : معصومه افضلی ، مجید محمدی 

نویسنده : مجید محمدی 

صدابردار :علی احمدپور

برنامه ذوالفقار ولایت عنوان برنامه ای است به تهیه کنندگی علیرضا دهقان به مناسبت شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی روز های 15-17 دی 1398 به صورت زنده از رادیو مازندران پخش می شود .

در ۱۴ دی ۱۳۹۸، اجساد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و سایر کشته شدگان عملیات آذرخش کبود در بغداد و کاظمین تشییع شد. هزاران نفر از مردم عراق در این مراسم حضور یافتند.

در ۱۵ دی ۱۳۹۸، اجساد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و سایر کشته شدگان ایرانی عملیات آذرخش کبود در شهرهای اهواز و مشهد تشییع شد. در این مراسم جمعیت بسیار گستردهٔ چند صد هزار نفری شرکت کردند.به گزارش نیویورک تایمز جمعیت تشییع کنندگان در این دو شهر میلیون‌ها نفر بود که خواستار انتقام ایالات متحده بودند.

در ۱۶ دی ۱۳۹۸، اجساد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و سایر کشته شدگان ایرانی عملیات آذرخش کبود در شهرهای تهران و قم تشییع شد. مراسم نماز میت به امامت علی خامنه ای در دانشگاه تهران برگزار شد. رهبر ایران با چشمانی اشکبار بر جنازه سلیمانی و سایر کشته شدگان عملیات آذرخش کبود نماز خواند. در مراسم تشییع در تهران، جمعیت چند میلیونی مردم گرد آمدند و برخی رسانه‌ها آن را شلوغ‌ترین مراسم تشییع پس از تشییع آیت الله خمینی دانستند.

مراسم خاکسپاری قاسم سلیمانی در ۱۷ دی ۱۳۹۸ در کرمان برگزار خواهد شد.

آیتمهای برنامه :

متن ، گزارش ، دعوت از کارشناس و... .

 

سال تولید: 1398