رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

ذخیره سازی 14 هزار تن مرغ در مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ذخیره سازی 14 هزار تن مرغ در مازندران

ذخیره سازی 14 هزار تن مرغ در مازندران


معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از ذخیره سازی 14 هزار تن مرغ برای تنظیم بازار در شب عید در استان خبر داد.

ذخیره سازی 14 هزار تن مرغ در مازندران

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران ' سید محمد جعفری ' روز چهارشنهب درگفتگویی اظهار کرد: مسوولیت تنظیم بازار محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی و به تبع آن در استان ها به سازمان جهاد کشاورزی و دبیری کمیسیون تنظیم بازار استان نیز به جهاد کشاورزی واگذار شد که اقدامات خوبی برای تنظیم بازار شب عید در حال انجام است.

وی با اعلام اینکه برای تنظیم بازار 150 هزار تن مرغ در کشور و 14 هزار تن در مازندران ذخیره سازی شده است گفت: به اندازه کافی مرغ در استان ذخیره سازی شده و متقاضیان می توانند با مراجعه به شرکت های توزیع و فروشگاه ها، مرغ مصرفی خود را خریداری کنند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: تاکنون 66 تن مرغ با قیمت 5 هزار و 900 تا 6 هزار تومان جهت تنظیم بازار در استان توزیع شده است.

جعفری افزود: نگرانی بابت کمبود مرغ وجود ندارد و به اندازه کافی ذخیره سازی شده است و طی روزهای آینده تا ایام پایانی سال در اختیار توزیع کنندگان قرار می گیرد و پاسخگوی همه نیاز متقاضیان خواهد بود.