سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

دیزل ژنراتور در تمام شهرهای مازندران مجهز است - نمایش محتوای خبر

 

 

دیزل ژنراتور در تمام شهرهای مازندران مجهز است

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران تنور پدافند غیرعامل در توزیع برق مازندران را داغ دانست و گفت: دیزل ژنراتور در تمام شهرهای مازندران مجهز است.

دیزل ژنراتور در تمام شهرهای مازندران مجهز است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، قاسم شهابی صبح امروز در همایش تخصصی پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق مازندران که در باشگاه برق برگزار شد، اظهار کرد: پارسال 30 مانور عملیاتی برای حفاظت از شبکه‌ها و خطوط برق در مقابل خطرات احتمالی ناشی از عوامل طبیعی و غیرطبیعی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی در معرض تهدید عوامل طبیعی قرار داریم، افزود: برق مازندران در تهدید عوامل طبیعی و غیرطبیعی قرار دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اضافه کرد: ساختمان‌های برق مازندران نیز فرسوده هستند، باید به‌دنبال احداث، بهسازی و نوسازی ساختمان‌های [a1] [a2] اداری برق در شهرستان‌های مازندران باشیم.

این مسئول با اشاره به اینکه تعمیرات پیشگیرانه را در خطوط، شبکه و پست‌های زیرزمینی باید انجام شود، بیان کرد: در شرکت توزیع مازندران بیش از 73 میلیارد تومان بدهکاری داریم و نیازمند کمک مالی جدی دولت هستیم.

شهابی با بیان اینکه نقاط حساس در شبکه و توزیع برق شناسایی شده و تغذیه انجام شد، افزود: در شرکت توزیع برق مازندران مباحث و هشدارهای امنیتی در چارچوب پدافند غیرعامل نوشته شد.

وی تنور پدافند غیرعامل در توزیع برق مازندران را داغ دانست و اضافه کرد: دیزل ژنراتور در تمام شهرهای مازندران مجهز است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اعلام اینکه در اجرای پدافند غیرعامل در صنعت برق هماهنگی‌هایی با شرکت برق منطقه‌ای و شرکت‌های هم‌جوار استان داریم، بیان کرد: شرکت توزیع برق مازندران از پنج شرکت بزرگ کشور است و دارای نیروی انسانی متخصص و کاردان است.

شهابی هدف از مانورهای اجراشده در شرکت توزیع برق را آمادگی برای مقابله با حوادث دانست و گفت: پدافند غیرعامل فعالیت در تعمیرات پیشگیرانه و آمادگی برای روز مبادا است.

به گزارش فارس، شرکت توزیع برق مازندران یک‌میلیون و 250 هزار مشترک در 16 شهرستان، 30 اداره و بخش دارد.

در حال حاضر 2 هزار و 100 روستای مازندران برخوردار از انرژی برق هستند.