جهش تولید | جمعه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

دیدار نساجی مازندران با صدرنشین لیگ دسته یک فوتبال کشور با یک روز تاخیر برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نساجی مازندران با صدرنشین لیگ دسته یک فوتبال کشور با یک روز تاخیر برگزار می شود

دیدار تیم های نساجی مازندران و فجرسپاسی شیراز در چارچوب هفته دهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور که پیش از این قرار بود عصردوشنبه برگزار شود ، با یک روز تاخیر در روز سه شنبه برگزار خواهد شد.

دیدار نساجی مازندران با صدرنشین لیگ دسته یک فوتبال کشور با یک روز تاخیر برگزار می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا، دلیل به تاخیر افتادن دیدار این دو تیم سفر رئیس جمهوری واعضای هیات دولت به مازندران اعلام شد وطی آن سازمان لیگ فدراسیون فوتبال با تاخیر یک روزه این مسابقه به روز سه شنبه موافقت کرد.
با اعلام سازمان لیگ فدراسیون فوتبال دیدار دو تیم نساجی مازندران و فجرسپاسی شیراز ساعت 15:15 دقیقه عصر سه شنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار خواهد شود.
تا پایان هفته نهم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور تیم فجرسپاسی شیراز با کسب 21 امتیاز صدرنشین این مسابقات است وتیم نساجی مازندران با همین تعداد بازی وکسب 10 امتیاز درمکان دهم جدول رده بندی قرار دارد.
درهمین چارچوب تیم خونه به خونه مازندران دومین نماینده استان دراین رقابتها عصردوشنبه در دیداری خارج از خانه به دیدار تیم خیبرخرم آباد می رود.
شاگردان اکبرمیثاقیان درتیم خونه به خونه مازندران تا پایان هفته نهم با 17 امتیاز درمکان سوم جدول بیست تیمی لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور قرار دارند.