جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

دیدار فرماندهان پایگاه‌های مقاومت چالوس با رهبر معظم انقلاب - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار فرماندهان پایگاه‌های مقاومت چالوس با رهبر معظم انقلاب

علیرضا طاولی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چالوس اظهار داشت: بیش از 200 فرمانده پایگاه‌های مقاومت چالوس با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.

وی افزود: این دیدار در قالب طرح جمکران در آستانه هفته بسیج انجام می‌شود که طی آن 50 هزار نفر از فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب دیدار می‌کنند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج چالوس بیان داشت: این دیدار توفیقی است که نصیب نیروهای بسیجی و پایگاه‌های مقاومت شده و این آرزوی قلبی مردم و بسیجیان است که با رهبر خودشان دیدار و ملاقات داشته باشند که این توفیق نصیب بسیجیان چالوس شد.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه این دیدار در ماه محرم و در آستانه هفته بسیج انجام می‌شود می‌تواند بسیار مفید باشد و حضور فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج نمایشی از اقتدار و عزت و به عبارتی همایش بزرگ سیاسی بسیجیان محسوب می‌شود.

طاولی به بازتاب جهانی این مراسم اشاره کرد و بیان داشت: این دیدار نشان از آن دارد که همواره نیروهای بسیجی آماده و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب در تمام صحنه‌های انقلاب هستند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به اهم برنامه‌های هفته بسیج پرداخت و گفت: برای هفته بسیج در شهرستان چالوس برنامه ریزی‌های بسیار خوبی صورت گرفته است که در سطح پایگاه‌های مقاومت و حوزه‌های مقاومت بسیج به اجرا درمی‌آید.

فرمانده سپاه چالوس خاطرنشان کرد: در کنار برنامه‌های متنوعی که در ایام هفته بسیج با موضوعات مختلف برگزار می‌شود همایش بزرگ بسیجیان چالوس در تاریخ چهار آذر با حضور سردار شاهچراغی فرمانده سپاه کربلای مازندران و همچنین رزمایش 48 ساعته گردان‌های بیت‌المقدس در روزهای هفت و هشت آذر در منطقه عمومی رزمایش برگزار می‌شود.

طاولی خاطرنشان کرد: دیدار با امام جمعه و حضور در نماز عبادی و سیاسی نماز جمعه و غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در چالوس است.