سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

دیدار سختی مقابل شهرداری تبریز داریم - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار سختی مقابل شهرداری تبریز داریم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به تقویت تیم شهرداری تبریز در نیم‌فصل دوم لیگ برتر، گفت: دیدار سخت و حساسی در خارج از خانه داریم.

دیدار سختی مقابل شهرداری تبریز داریم

بهروز عطایی قبل دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر کاله مازندران مقابل شهرداری تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: دیدار سخت و حساس در خارج خانه داریم و هر دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر دارند.

وی افزود: نقاط ضعف و قوت حریف را شناسایی کرده و بر روی آن کار کردیم همچنین در این دیدار نکات مهم را به بازیکنان گوشزد کردم تا عملکرد مطلوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه براساس پیش‌بینی‌ها شاگردانم طی هفته‌های گذشته عملکرد بسیار خوبی داشتند، تصریح کرد: در دیدار گذشته مقابل سایپا در خانه توانستیم نتیجه مطلوبی را کسب کنیم.

این مربی ادامه داد: تیم شهرداری تبریز همیشه قدرتمند بوده و امسال نیز از تیم‌های پرمهره لیگ برتر است.

عطایی گفت: با اضافه شدن دو بازیکن مطرح در این تیم توان تیمی بازیکنان افزایش یافته و به عملکرد بهتر در نیم‌فصل دوم امید دارند.

وی با اشاره به اینکه جایگاه فعلی شهرداری تبریز در لیگ برتر طی هفته‌های آینده ارتقاء می‌یابد و از تیم‌های بالای جدول خواهد بود، یادآور شد: تمام تلاش خود را مقابل نماینده تبریز به‌کار می‌گیریم و با مرور نقاط قوت و تلاش بر روی نقاط ضعف حریف می‌خواهیم با دست پر راهی مازندران شویم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: بازی بسیار سختی مقابل حریف داریم ولی با ارائه بازی مطلوب سعی داریم به حداکثر نتیجه دست یابیم.