سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

دیدار دوستانه تیم فوتسال شهدای حرم فریدونکنار با تیم لیگ برتری - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار دوستانه تیم فوتسال شهدای حرم فریدونکنار با تیم لیگ برتری

رئیس هیأت فوتبال فریدونکنار گفت: دیدار دوستانه فوتسال تیم شهدای مدافع حرم شهرستان فریدونکنار با یک تیم لیگ برتری کشور برگزار شده است.

دیدار دوستانه تیم فوتسال شهدای حرم فریدونکنار با تیم لیگ برتری

غلامحسین صانعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار اظهار کرد: تیم فوتسال شهدای مدافع حرم فریدونکنار منتخب فوتسالیست‌های جوان این شهرستان در دو دیدار دوستانه به مصاف یک تیم از لیگ بر‌تر فوتسال ایران رفته است.

وی افزود: این دیدار‌ها به‌مناسبت میلاد با سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت برنامه‌ریزی و برگزار شده است.

رئیس هیأت فوتبال فریدونکنار تصریح کرد: تیم ما در این دو دیدار به مصاف تیم لیگ برتری طرح و توسعه الوند قزوین رفت که امسال در بین 14 تیم حاضر در لیگ بر‌تر فوتسال کشور به میدان رفته است.

صانعی ادامه داد: دیدار دوستانه فوتسال تیم شهدای مدافع حرم فریدونکنار با یک تیم لیگ برتری طرح و توسعه الوند قزوین در دو شب با حضور مسؤولان و تماشاچیان برگزار شده است.

وی بیان کرد: تیم شهدای مدافع حرم فریدونکنار در دیدار نخست این تیم را 11 بر 3 شکست داد اما در دومین مسابقه با حساب 5 بر 2 مغلوب حریف لیگ برتری خود شد.

رئیس هیأت فوتبال فریدونکنار با بیان اینکه این دو مسابقه دوستانه در سالن ورزشی شهدایی فریدونکنار برگزار شده است، گفت: بلیط این مسابقات رایگان بوده و البته هیأت فوتبال در بسیاری از رقابت‌های رسمی و دوستانه در استادیوم شهید کریم آزادی و یا سالن شهدای فریدونکنار بدون بلیط‌فروشی زمینه لازم را برای حضور بیشتر طرفداران فوتبال و فوتسال آماده می‌کند.