جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

دیدار استاندار مازندران با بازیکنان کاله آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار استاندار مازندران با بازیکنان کاله آمل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، در دیدار مسئولان سیاسی و ورزشی مازندران، سیدعلی اکبر طاهایی استاندار مازندران و احمد سعادتمند مدیرکل ورزش و جوانان استان حضور داشتند.

استاندار مازندران با تجلیل از ورزشکاران ووشو کار مازندرانی اعلام کرد: ووشو کاران استان موفق شدند حضور خوبی در عرصه‌های جهانی داشته باشند و در رده آقایان و بانوان شاهد پیشرفت ووشوکاران مازندرانی هستیم.

وی در ادامه افزود: همین که ورزشکاران استان به اردوهای ملی دعوت می‌شوند و اقتدار خود را نشان می‌دهند جای تقدیر است.

طاهایی در ادامه با تشکر از سعادتمند مدیرکل ورزش و جوانان مازندران به خاطر هماهنگی این برنامه از مربیان مازندرانی تیم ملی اصغر شعبانی و ملیحه فضلی تجلیل کرد.

همچنین از سوی استاندار هدایایی به صدیقه دریایی، مارال اسدی و علی دهقان ورزشکاران مازندرانی تیم ملی ووشو اهدا شد.

در ادامه استاندار مازندران به همراه مدیرکل ورزش و جوانان و یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در محل تمرین تیم والیبال کاله مازندران حضور پیدا کرد.

در این دیدار طاهایی ضمن دادن هدایا و تقدیر از ورزشکاران تیم کاله مازندران آرزوی موفقیت برای نماینده ایران در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا نمود.

در این دیدار بهروز عطایی سرمربی و عادل غلامی کاپیتان تیم والیبال کاله مواردی را برای استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان مطرح کردند.