جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

دو نماینده مازندران به مرحله نهایی مسابقات زیرگروه والیبال صعودکردند - نمایش محتوای خبر

 

 

دو نماینده مازندران به مرحله نهایی مسابقات زیرگروه والیبال صعودکردند

تیم های شهیدطالبی بابلسر و جهش نکاء با قرار گرفتن در رتبه های اول و دوم مسابقات والیبال زیرگروه مردان باشگاه های کشور به مرحله نهایی این مسابقات راه یافتند

دو نماینده مازندران به مرحله نهایی مسابقات زیرگروه والیبال صعودکردند

به گزارش خبرنگار ایرنا ، راه یابی به این مرحله از مسابقات حکم صعود به رقابت های فصل آینده لیگ دسته یک این رقابت ها را دارد.
در مرحله برگشت این رقابت ها که عصر پنجشنبه با برگزاری دو مسابقه در سالن ورزشی شهرستان نکا برگزار شد ، تیم شهیدطالبی بابلسر با نتیجه 3 برصفر تیم آریا تنکابن را شکست داد و در مجموع رقابت های رفت و برگشت در گروه دوم این مسابقات با کسب 6 پیروزی و دو شکست و کسب 16 امتیاز به عنوان تیم نخست به مرحله نهایی این مسابقات صعود کرد.
تیم جهش نکاء هم با کسب 5 پیروزی و سه باخت برابر حریفان این گروه با 15 امتیاز به عنوان تیم دوم راهی مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها شد.
در دیگر دیدار روز پایانی تیم بازرگانان فریدونکنار با نتیجه 3 بر2 تیم میدان آق قلا را شکست داد و با قرار گرفتن در مکان سوم این رقابتها از صعود به مرحله بعدی بازماند.
بازیهای مرحله نهایی این مسابقات با حضور 8 تیم برتر وراه یافته از گروه های چهارگانه زیرگروه باشگاه های کشور روزهای 9 تا14 اسفندماه در قزوین برگزار می شود درنهایت دو تیم اول ودوم این رقابتها جواز حضور در فصل آینده رقابتهای لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور را کسب خواهند کرد.
مرحله رفت این مسابقات حدود یک ماه قبل به میزبانی شهرستان ساحلی فریدونکنار برگزار شده بود.
مازندران امسال در رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور با سه تیم کاله جوان مازندران، عمران شهرداری ساری وتیم بابلسر حضور داشت.