جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

دو حادثه رانندگی در مازندران سه کشته و سه مصدوم بر جا گذاشت. - نمایش محتوای خبر

 

 

دو حادثه رانندگی در مازندران سه کشته و سه مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران گفت: حوادث رانندگی دیشب حوالی ساعت 21 تا 22 در تونل جاده هراز و جاده چمستان به آمل، موجب کشته شدن 2 مرد و یک زن و مصدومیت دو زن و یک مرد مسافر شد.

دو حادثه رانندگی در مازندران سه کشته و سه مصدوم بر جا گذاشت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران  گفت: حوادث رانندگی دیشب حوالی ساعت 21 تا 22 در تونل جاده هراز و جاده چمستان به آمل، موجب کشته شدن 2 مرد و یک زن و مصدومیت دو زن و یک مرد مسافر شد.
به گفته دکتر مصدری، با گزارش برخورد خودروی 206 به دیواره تونل در جاده هراز ، امدادگران پایگاه سقرچی در اسرع وقت به تونل 6 منطقه شکرالله رود اعزام و با جسد یک مرد 28 ساله و سه مصدوم این حادثه مواجه شدند.
او افزود: با درخواست آمبولانس کمکی از پایگاه بایجان ، سه سرنشین دیگر این خودرو ،  یک آقا و دو خانم به بیمارستان 17 شهریور آمل منتقل شدند که آقا به علت شدت جراحات در گذشت و حال عمومی دو مصدوم زن اکنون خوب است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی مازندران همچنین گفت: واژگونی خودرو تویوتا کرونا در جاده چمستان هم موجب کشته شدن یک خانم 33 ساله و مصدومیت راننده مرد 40 ساله شد.
دکتر مصدری افزود: با حضور امدادگران پایگاه چمستان در منطقه نصرت آباد ، راننده این خودرو پس از دریافت کمک های اولیه به بیمارستان امام خمینی نور منتقل شد و حال عمومی او خوب است.
علت این حوادث هم در دست بررسی است.