جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

دوگانه‌سوز کردن خبازی‌های مازندران با واگذاری 705 سیلندر گاز - نمایش محتوای خبر

 

 

دوگانه‌سوز کردن خبازی‌های مازندران با واگذاری 705 سیلندر گاز

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 کشور از دوگانه‌سوز کردن خبازی‌های مازندران با واگذاری 705 سیلندر گاز خبر داد.

دوگانه‌سوز کردن خبازی‌های مازندران با واگذاری 705 سیلندر گاز

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، به نقل از روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی مازندران محمد جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری از دوگانه‌سوز کردن خبازی‌های مازندران با واگذاری 705 سیلندر گاز خبر داد و گفت: به دستور استاندار مازندران و پیگیری‌های معاون عمرانی استان، تعداد 705 سیلندر گاز فشار قوی صنعتی به متصدیان واحدهای خبازی استان واگذار شده است.

وی با بیان اینکه این تعداد در روزهای آینده به هزار سیلندر گاز فشار قوی صنعتی می‌رسد، تصریح کرد: با این میزان افزایش تعداد خبازی‌های دوگانه سوز استان 25 درصد افزوده می‌شود.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با اشاره به اینکه با توجه به مصوبه ستاد بحران در صورت عدم همکاری واحدهای خبازی برای دوگانه‌سوز کردن خبازی‌ها در مرحله نخست با کاهش سهمیه آرد مواجه می‌شوند، افزود: در مرحله دوم سهمیه آرد آنها قطع می‌شود.

این مسؤول اضافه کرد: در ادامه فرایند دوگانه‌سوز واحدهای خبازی به 2 هزار سیلندر فشار قوی صنعتی افزایش می‌یابد.

جعفری در پایان گفت: دوگانه‌سوز کردن واحدهای خبازی در راستای پدافند غیرعامل استان به‌منظور آمادگی واحدهای خبازی برای تأمین نان مورد نیاز مردم در شرایط حوادث غیرمترقبه از جمله قطع احتمالی گاز و یا شرایط بحرانی آب و هوایی دارند.