جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

دوگانه‌سوز شدن 70 درصد بیمارستان‌ها و نانوایی‌های آمل - نمایش محتوای خبر

 

 

دوگانه‌سوز شدن 70 درصد بیمارستان‌ها و نانوایی‌های آمل

یدالله اکبرزاده صبح امروز در نشست بررسی مشکلات گازرسانی به این شهرستان با اشاره به اینکه نگرانی‌هایی در زمینه تامین گاز از سوی کشور ترکمنستان وجود دارد، افزود:  برای آمادگی در برابر این مشکل، دوگانه‌سوز کردن صنایع غیرخانگی در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اعلام اینکه قریب به 70 درصد بخش‌های بیمارستانی، صنعتی و نانوایی‌های شهرستان آمل دوگانه‌سوز شده‌اند، اظهار داشت: در بخش کشاورزی نیز حدود 30 درصد از بخش‌های مورد لزوم دوگانه‌سوز شده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش و بیمارستان‌ها برای بهره‌مندی از سیستم دوگانه‌سوز آمادگی کامل دارند، اظهار داشت: برای حفظ فشار گاز خانگی دوگانه‌سوز کردن در دستور کار قرار دارد.

اکبرزاده با بیان اینکه آمل با قرارداشتن در انتهای خط انتقال گاز در معرض تهدید کاهش فشار قرار دارد، بیان کرد: امیدواریم با راه‌اندازی خط تغذیه خطوط گاز آمل این نگرانی برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه آمل آمادگی لازم برای برای رفع مشکلات گازرسانی به روستاهای این منطقه را دارد، افزود: این موضوع در اولویت نخست شهرستان قرار دارد.

اکبرزاده با اعلام اینکه برای پروژه‌های گازرسانی به آمل نیمه فعال است که باید برای راه‌اندازی مجدد آن اقداماتی صورت گیرد، گفت: به مردم روستاها قول دادیم تا پایان سال مالی 92 گازرسانی به این روستاها را به اتمام برسانیم.

اکبرزاده با اشاره به اینکه تا زمانی که کشاورزان وارد زمین‌هایشان نشده‌اند باید گازرسانی در این مناطق به پایان برسد، افزود: خط تغذیه گاز آمل از سرخرود و تقویت گاز آمل از طریق بابل باید بدون مشکل خاصی به اتمام برسد.