جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

دومین کلینیک ویژه درمانی تخصصی ساری راه اندازی می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دومین کلینیک ویژه درمانی تخصصی ساری راه اندازی می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از راه اندازی دومین کلینیک ویژه درمانی تخصصی شهرستان ساری خبر داد و گفت که زمین موردنیاز برای ساخت این کلینیک تامین شده است .

دومین کلینیک ویژه درمانی تخصصی ساری راه اندازی می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا ، قاسم جان بابایی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه های درمانی ساری در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با موافقت شهردار ساری قطعه زمینی به مساحت دو هزار متر مربع برای ساخت کلینیک طوبی 2 در نزدیکی پارک قائم این شهر برای این منظور اختصاص یافته است .
هم اکنون کلینیک شماره یک طوبی در شهر ساری با بهره گیری از پزشکان متخصص و فوق تخصص به بیماران سراسر استان مازندران خدمات می دهد .
جان بابایی گفت : با ساخت کلینیک شماره 2 طوبی ، فضا و امکانات بهتری برای دادن خدمات تخصصی و فوق تخصصی پزشکی برای بیماران فراهم خواهد شد .
وی افزود : اعتبار برای ساخت این کلینیک ویژه از سوی وزارت بهداشت تامین شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از همراهی و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری برای توسعه امکانات بهداشتی در این شهر قدردانی کرد و گفت : خوشبختانه مدیریت شهری ساری دیدگاه و نگرش خوبی نسبت به توسعه امکانات بهداشتی و درمانی دارد .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و شهردار ساری امروز از روند اجرای پروژه های درمانی ساری شامل مرکز سرطان بیمارستان امام خمینی (ره) و بیمارستان 320 تختخوابی این شهر بازدید کردند .