سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دومین جشنواره ملی هوانوردی در شهرستان سیمرغ برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دومین جشنواره ملی هوانوردی در شهرستان سیمرغ برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی سیمرغ گفت: دومین جشنواره ملی هوانوردی سیمرغ هم‌زمان با سالگرد شهادت امیر خلبان شهید احمد کشوری و روز هوانیروز برگزار می‌شود.

دومین جشنواره ملی هوانوردی در شهرستان سیمرغ برگزار می‌شود

رضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سیمرغ، اظهار کرد: دومین جشنواره ملی هوانوردی سیمرغ مانند روال سال گذشته در شهرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: کارهای اولیه اجرای برنامه شروع‌ شده و اقداماتی هم در سطح پارک علم و فناوری مازندران و در سطح کشور و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پیگیری‌هایی در حال انجام است.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان سیمرغ با تأکید بر اینکه مذاکرات با شرکت‌های مختلف در حال انجام است و در دومین جشنواره ملی هوانوردی شهرستان سیمرغ پرواز هواپیماهای مدل را در کنار برنامه‌های نخستین جشنواره خواهیم داشت، تصریح کرد: در حال برنامه‌ریزی و مذاکره با باشگاه‌های مختلفی که در این حوزه فعالیت می‌کنند هستیم تا برای اجرای نمایش در جشنواره حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: حضور شرکت‌های مختلف ایرلاین هم جزو برنامه‌ها است و دوست داریم ایرلاین‌های بیشتری در این جشنواره شرکت پیدا کنند.

خسروی با اشاره به اینکه در دانشگاه‌های علمی کاربردی کشور طرح موضوع شده و جلساتی هم به‌صورت منظم برگزار شده است، خاطرنشان کرد: در حال انجام برنامه‌ریزی در حوزه زیرساختی جشنواره هستیم تا شرایط را بهبود بخشیم.

این مسؤول خاطرنشان کرد: دومین جشنواره ملی هوانوردی سیمرغ هم‌زمان با سالگرد شهادت امیر خلبان شهید احمد کشوری و روز هوانیروز برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرستان سیمرغ با بیان اینکه امیدواریم همانند سال گذشته جشنواره را با یادواره شهدا پیوند بزنیم و تداوم ببخشیم، تصریح کرد: با توجه به عملکردی که در سال گذشته داشتیم فکر می‌کنم دریافت مجوزهای لازم راحت‌تر صورت گیرد.

وی ادامه داد: برای برگزاری دومین جشنواره هوانوردی سیمرغ بیشتر رویکرد استانی داریم.

به گزارش فارس، نخستین جشنواره هوانوردی سیمرغ سال گذشته همزمان با ایام‌ دهه فجر از 14 تا 16 بهمن‌ماه برگزار شد.