جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

دولت آمریکا در رفتارش بازنگری کند - نمایش محتوای خبر

 

 

دولت آمریکا در رفتارش بازنگری کند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد قاسمی در خطبه های نماز جمعه که در مصلی ساری برگزار شد با اشاره به بدگمانی و ایجاد ناآرامی در بین مردم گفت: باید از تیم مذاکره کننده تشکر کرد که بهترین تصمیم را با توجه به نظرات مقام معظم رهبری و خواست ایشان گرفت و با نظر رهبری نیز پیشرفت خواهد کرد.

وی با اشاره به اقدامات موثر تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: این تیم با درنظر گرفتن مصالح هسته ای و سربلندی ایران  ورهنمودهای رهبری بهترین تصمیم ممکن را اتخاذ کردند.

امام جمعه موقت ساری افزود تمام سران قوا و مراحع عالیقدر قم نیز حمایت همه جانبه خود را از تیم مذاکره کننده و تصمیم گرفته شده اعلام کرده اند.

وی با اشاره به سوء ظن و بد گمانی در جامعه خواستار آرامش مردم و حمایت از تصمیم و تیم مذاکره کننده شد و افزود: دشمن با ترفندهای مختلف در پی ایجاد اختشاش و بی اعتمادی در بین مردم است و مردم ما باید هوشیارانه عمل کنند.

امام جمعه موقت ساری با گرامیداشت روز دانشجو گفت: جوانان غیرتمند ایران اسلامی در 16 آذر سال 1332 به خیابانها ریختند تا نفرت خود را از آمریکا اعلام و از کیان و سربلندی ایران اسلامی حمایت کنند و در این راه خونهای بسیاری نیز هدیه به اسلام و ایران شد.

حجت الاسلام قاسمی خواستار برگزاری کرسی آزاد اندیشی در دانشگاهها برای استفاده از نظرات سازنده دانشجویان شد.

خطیب نماز جمعه از استاندار مازندران خواستار به کار گیری نیروهای پر توان و اثر گزار در پستهای کلیدی استان شد.

وی همچنین خواستار رسیدگی به وضع گردشگری و کشاورزی استان به طور جدی شد و گفت: باید جلو صادرات بی رویه و مضر برای استان را گرفت.

امام جمعه موقت ساری با توجه به منابع و پتانسیل گردشگری،اقتصادی و کشاورزی افزود: هیچ اقدام سازنده ای در زمینه اقتصاد و گردشگری صورت نگرفته که از استاندار خواستار رسیدگی به این مهم هستیم.