سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

دولت از حمایت مقام معظم رهبری برخوردار است - نمایش محتوای خبر

 

 

دولت از حمایت مقام معظم رهبری برخوردار است

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی استانداری مازندران ، آیت الله ˈ علی معلمی ˈ در جمع مدیران و کارکنان استانداری افزود : ولایت نعمت بزرگی است که از جانب خدا به مردم ایران اسلامی عطا شده است.

وی با بیان اینکه خدمت در چنین نظامی عبادت خالص و محض است ، ادامه داد: خداوند همواره بر یادآوری و شکر نعمات تاکید دارد.

معلمی بیان داشت : طبع بشر اینگونه است که هرگاه از لطف و نعمتی به صورت مداوم برخوردار است از شکر آن غفلت می کند.

وی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) با پایه ریزی انقلاب اسلامی ما را از شر رژیم منحوس پهلوی نجات داد، تاکید کرد: امروز ایران اسلامی موجب فخر جهان اسلام و مایه مباهات همه مسلمانان جهان است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری به اهمیت اقامه نماز اول وقت در دستگاه های دولتی اشاره کرد و گفت: برگزاری نماز اول وقت در مساجد و ادارات کشور نعمت بزرگی است که به برکت انقلاب اسلامی زمینه آن فراهم شد.

وی افزود: امیرالمومنین علی (ع) همواره به استانداران و فرماندارانش تاکید می فرمودند که در هر شرایطی نماز اول وقت را به جای آورید.

امام جمعه قائمشهر وظیفه امروز شیعیان علی (ع) را پیروی از ولایت و حرکت بر مدار شریعت دانست و گفت: تقوا ، اطاعت از فرمان خدا، امانت داری، تواضع و خشوع، به یاد خدا بودن و احسان به پدر و مادر از جمله مهم ترین خصوصیات شیعه واقعی است.

وی صداقت در گفتار را نشانه برجسته شیعه دانست و افزود : دروغ گویی نشانه نفاق است و شیعه علی همواره باید از دروغ پرهیز کند.