جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

دولت‌مردان به تقویت بودجه‌‎ها و نظارت بر هزینه‌ها توجه کنند - نمایش محتوای خبر

 

 

دولت‌مردان به تقویت بودجه‌‎ها و نظارت بر هزینه‌ها توجه کنند

امام جمعه شیر‌گاه با اشاره به هدف دشمن برای فقر جامعه، گفت: دولت‌مردان باید در برنامه‌ریزی‌ها به تقویت بودجه‌‎ها و نظارت بر هزینه‌ها توجه کنند.

دولت‌مردان به تقویت بودجه‌‎ها و نظارت بر هزینه‌ها توجه کنند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه انسان‌های با‌ تقوا از قبول‌شدگان در امتحان دنیا هستند، گفت: خانواده به عنوان واحد بنیادی در جامعه اسلامی مطرح است و سعادت و شقاوت یک جامعه وابسته به خانواده است.

وی با بیان اینکه خانواده در آیات و روایات مورد تاکید قرار دارد و ادب و احترام نسبت به والدین و نهی از کمتر‌ین اهانت به آنان بیان شده است، اظهار کرد: خانواده حضرت علی (ع) به عنوان برتر‌ین خانواده مورد تکریم الهی و الگویی برای خانواده‌های ما است.

امام جمعه شیر‌گاه با اشاره به اهمیت و نقش تقوا در گره‌گشایی‌های جامعه، خاطر‌نشان کرد: اهل تقوا به فکر دیگران هستند و همگان برای حل مشکلات به یکدیگر کمک می‌کنند تا مشکلات حل شود.

این مسؤول به اهمیت غدیر اشاره کرد و با اشاره به دیدار فرماندهان سپاه با مقام معظم رهبری و اهمیت موضوع اقتصادی در کلام ایشان، اظهار کرد: هدف دشمن، فقر ما است و دولت‌مردان باید در برنامه‌ریزی‌ها به تقویت بودجه‌‎ها و نظارت بر هزینه‌ها توجه کنند.

مهدوی با اشاره به نزول آیه ولایت و روز مباهله، گفت: در حکومت اسلامی افرادی لایق حکومت هستند که مهارت و طهارت را داشته باشند.