رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

دور نهایی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دور نهایی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور برگزار می‌شود

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر گفت: دیدارهای مرحله نهایی فصل جاری مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور روزهای 19 تا 21 اسفند ماه برگزار می‌شود.

دور نهایی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر کشور برگزار می‌شود

حبیب خمجانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل اظهار کرد: لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور امسال از حساسیت و ظرافت خاصی برخوردار است و با ورود تیم‌های برتر به مرحله نهایی همه آنها مدعی قهرمانی هستند.

وی افزود: انجمن بسکتبال با ویلچر کشور براساس زمان‌بندی در این مرحله گام برمی‌دارد و تیم‌ها نیز از کادر فنی قوی و بازیکنان اثرگذار و توانمند بهره‌مند هستند.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور با تاکید بر اینکه لیگ برتر امسال با حضور هشت تیم در دو گروه چهار تیمی برگزار شد، بیان کرد: نماینده آمل در این دوره از مسابقات درخشش خوبی داشته و به جمع تیم‌های مرحله نهایی راه یافت.

این مسئول با اعلام اینکه تیم‌های لیگ برتری امسال با جذب اسپانسر و حامی مالی توانستند بازیکنان و کادر فنی مطلوبی را به خدمت بگیرند، تصریح کرد: این دوره از مسابقات از حساسیت زیادی برخوردار است و پیش‌بینی تیم قهرمان در آن خیلی دشوار و مشکل است.

خمجانی با اشاره به زمان برگزاری دور نهایی و جدول بازی‎‌ها، خاطرنشان کرد: دیدارهای مرحله نهایی فصل جاری مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور روزهای 19 تا 21 اسفند ماه برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: استان اصفهان میزبان این دوره از رقابت‌ها است و امیدواریم بازی‌های زیبا، پرتحرک و جوانمردانه‌ای را شاهد باشیم.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان کشور بیان کرد: لیگ برتر امسال با حضور هشت تیم در دو گروه چهار تیمی برگزار شد که با پایان مرحله مقدماتی از هر گروه دو تیم وارد مرحله بعدی شدند.

خمجانی گفت: سال گذشته لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور با قهرمانی نماینده قم به کار خود پایان داد که در آن مخابرات اصفهان، شهرداری آمل و زنجان به ترتیب جایگاه دوم تا چهارم را از آن خود کردند.