رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

دوره مربیگری شمشیربازی در آمل برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دوره مربیگری شمشیربازی در آمل برگزار شد

حسین غلامی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در این دوره آموزشی که در سطح مقدماتی این رشته ورزشی برگزار شد، 33 تن از زنان ومردان علاقمند به دروه مربیگری حضور داشتند.

وی افزود: این دوره آموزشی با حضور ˈپوریائی ˈ و ˈ اکبری ˈ مدرس و مسئول کمیته آموزش فدراسیون شمشیربازی دو روز در خانه شمشیربازی شهید مقدس آمل برگزار شد و روز شنبه به پایان رسید .

رئیس هیات شمشیربازی آمل، اضافه کرد: برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان در رشته شمشیربازی باعث ارتقاء سطح آگاهی ها ونیز دانش روز مربیگری خواهد شد.

غلامی ادامه داد: با راه اندازی سالن شمشیربازی شهرستان آمل در مجموعه ورزشی پیامبراعظم این شهرستان که سومین سالن تمرینی ومسابقاتی درمازندران است ، توسعه این رشته ورزشی در برنامه کاری هیات قرار دارد.

وی افزود: سالن شمشیربازی آمل حدود 500متر زیربنا دارد وامکان استفاده از یک خط مبارزه ای برای علاقمندان این رشته وزشی فراهم است.

رئیس هیات شمشیربازی آمل یادآورشد: پس از بهره برداری سالن شمشیربازی، برگزاری دوره های مربیگری برای آموزش علاقمندان به این رشته ورزشی وجذب علاقمندان به ورزش شمشیربازی در این شهرستان در برنامه است.

حدود 50رشته ورزشی در دوبخش مردان وزنان در شهرستان حدود 400هزارنفری آمل فعال است.