جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

دوره آموزش مربیگری شمشیربازی کشوری به میزبانی آمل ادامه دارد - نمایش محتوای خبر

 

 

دوره آموزش مربیگری شمشیربازی کشوری به میزبانی آمل ادامه دارد

غلامیˈ روز دوشنبه در حاشیه برگزاری این دوره به خبرنگار ایرنا گفت: در این دوره آموزشی که در سطح مقدماتی شمشیربازی برگزار می شود ، تعداد 21 نفر از زنان ومردان علاقمند به مربیگری حضور دارند.

وی افزود: در این دوره آموزشی علاقمندانی از شهرهای آمل، فریدونکنار، بابل، قائمشهر ، ساری از مازندران و استانهای فارس و گیلان شرکت دارند.

وی اضافه کرد: این دوره آموزشی زیرنظر ˈ احمد اکبری ˈ مدرس و مسئول کمیته آموزش فدراسیون شمشیربازی از روز گذشته در خانه شمشیربازی شهید مقدس آمل آغاز شده و تا یک هفته ادامه خواهد داشت.

رئیس هیات شمشیربازی آمل، اضافه کرد: برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان در رشته شمشیربازی باعث ارتقاء سطح آگاهی ها ونیز دانش روز مربیگری خواهد شد.

غلامی ادامه داد: سال گذشته با راه اندازی سالن شمشیربازی شهرستان آمل در مجموعه ورزشی پیامبراعظم این شهرستان که سومین سالن تمرینی ومسابقاتی درمازندران است ، توسعه این رشته ورزشی در برنامه کاری هیات قرار گرفت.

وی افزود: سالن شمشیربازی آمل حدود 500متر زیربنا دارد وامکان استفاده از یک خط مبارزه ای برای علاقمندان این رشته وزشی فراهم است.

رئیس هیات شمشیربازی آمل یادآورشد: پس از بهره برداری سالن شمشیربازی، برگزاری دوره های مربیگری برای آموزش علاقمندان به این رشته ورزشی وجذب علاقمندان به ورزش شمشیربازی در برنامه است.

بیش از 40رشته ورزشی در دوبخش مردان وزنان در شهرستان حدود 400هزارنفری آمل فعال است.