سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

دوران پر افتخار جنگ تحمیلی به نسل‌های آینده انتقال داده شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دوران پر افتخار جنگ تحمیلی به نسل‌های آینده انتقال داده شود

استاندار مازندران گفت: دوران جنگ تحمیلی روزهای پر افتخار نظام بوده و باید به نسل‌های آینده انتقال داده شود.

دوران پر افتخار جنگ تحمیلی به نسل‌های آینده انتقال داده شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع‌فلاح جلودار صبح امروز در همایش تجلیل از خادمان راهیان نور مازندران در سالن الغدیر سپاه کربلا استان اظهار کرد: امروزه شاهد جنگ نرم در جامعه هستیم که این جنگ به مراتب سخت‌تر از جنگ سخت است.

وی با بیان اینکه در جنگ نرم به مقاومت، بصیرت و ایستادگی نیازمند هستیم، افزود: اردوهای راهیان نور جریان عظیم فرهنگی است که باید استمرار داشته باشد و امکانات را در جهت گسترش این حرکت عظیم به‌کارگیری کنیم.

استاندار مازندران با بیان اینکه همه دست‌اندرکاران این عرصه باید امکانات را فراهم کنند تا همه مردم از این ظرفیت برخوردار شوند، ادامه داد: حضور 40 هزار نفری مازندرانی‌ها در راهیان نور بسیار ارزشمند است.

فلاح با بیان اینکه دانشجویان و دانش‌آموزان به‌عنوان سرمایه‌های اصلی نظام باید در اردوهای راهیان نور حضور پیدا کنند، اضافه کرد: دوران جنگ تحمیلی روزهای پر افتخار نظام بوده و باید به نسل‌های آینده انتقال داده شود.

وی با بیان اینکه امروز جوانان با حضور در عرصه‌های اقتصادی و فرهنگی می‌توانند انقلابی بمانند، عنوان کرد: دشمنان را باید بشناسیم و در ارتباط با آنها برنامه‌ریزی و مبارزه کنیم.

استاندار مازندران با تاکید بر اینکه باید همت بالا داشته باشیم و در زمینه‌های مختلف مشکلات کشور را با برنامه بررسی و برطرف کنیم، تصریح کرد: مشکل اقتصاد دامن‌گیر کشور و استان است و باید دست در دست هم تمام مشکلات را برطرف کنیم.

فلاح در پایان گفت: طرح‌های جهادی، راهیان نور، اقتصاد مقاومتی، هجرت و... فعالیت‌های ارزشمند سپاه کربلا مازندران است که در استان به خوبی اجرا می‌شود.