رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

دوازدهم فروردین روز تجلی بلوغ فکری و سیاسی مردم فهیم ایران است - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دوازدهم فروردین روز تجلی بلوغ فکری و سیاسی مردم فهیم ایران است

دوازدهم فروردین روز تجلی بلوغ فکری و سیاسی مردم فهیم ایران است


نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران در پیام مشترکی از دوازدهم فروردین به عنوان سال روزی که نور اسلام را متجلی ساخته است، یاد کردند و گفتند: روز جمهوری اسلامی تجلی بلوغ فکری و سیاسی مردم فهیم ایران است.

دوازدهم فروردین روز تجلی بلوغ فکری و سیاسی مردم فهیم ایران است

آیت اله نورالله طبرسی و ربیع فلاح استاندار مازندران در این پیام که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفته است، افزودند: در یوم الله دوازدهم فروردین 1358 با حضور آگاهانه و هوشمندانه ملت ایران در پای صندوق های رأی نظامی متولد شد که نور اسلام عزیز را، دگر باره، نه فقط در ایران، بلکه در سراسر جهان متجلی ساخت.

آنان یاد آورد شدند: در 12 فروردین ساختار جدید سیاسی اجتماعی ایران بر مبنای آرای اکثریت قریب به اتفاق مردم ،آرای ملت مسلمان ایران تثبیت شد و بهار انقلاب اسلامی تجلی یافت .

نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار تصریح کردند: روز جمهوری اسلامی مقطع تاریخی بی نظیری در تاریخ کشور ایران است تا خورشید انقلاب نورافشانی کند و این امت را به خداباوری، استقلال و فتح قله های عظمت و شکوه رهنمون سازد.

در حقیقت 12 فروردین روز تجلی بلوغ فکری و سیاسی مردم فهیم ما، در سایه اسلام و رهبری داهیانه امام عظیم الشأن بود، روز مبارک و مقدسی که ملت نستوه ایران با فریادی رسا و پرطنین به جمهوری اسلامی 'آری' گفت و اراده ی تاریخی خود را محقق ساخت.

آیت الله طبرسی و فلاح گفتند: 12 فرودین همانگونه که بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بیان کردند روز نخستین حکومت الله است از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی ماست و ملت ما باید این روز بزرگ را عید بگیرند و زنده نگه دارند.

آنان گفتند: مردم عزیز و ولایتمدار مازندران در جشن باشکوه استقرار استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی با تجدید پیمان با آرمان های امام خمینی (ره) معمارکبیر انقلاب اسلامی و 10 هزار و 400شهید به خون خفته خود بار دیگر بر حفظ این ارزشها پای می فشارد و روز 'جمهوری اسلامی' را به عنوان یکی از ماندنی ترین روزهای تاریخی این سرزمین گرامی می دارد.

آنان ضمن گرامیداشت بهار فاطمی و تبریک سال نو و حلول بهار طبیعت در سالی که به نام 'دولت و ملت همدلی و همزبانی' از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران نام گذاری شده است، یوم الله 12 فروردین را که طلیعه عظمت مردم ایران، پیروزی مستضعفین بر مستکبرین و روز تثبیت انقلاب اسلامی است گرامی داشتند.