سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

دوازدهمین دوره رقابت های کشتی جام شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

دوازدهمین دوره رقابت های کشتی جام شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار می شود

' شهرام جعفری ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : از تجربه دوره های گذشته این رقابت ها برای برگزاری مطلوب و هر چه شایسته تر که با حضور کشتی گیران کشورهای خارجی برگزار می شود، استفاده خواهیم کرد.

وی بیان کرد : حمایت مطلوب نماینده مردم بهشهر در مجلس، فرماندار، شورای شهر و شهرداری و دیگر مسوولان شهری، از جمله عوامل برگزاری مطلوب این مسابقات است .

رئیس هیات کشتی بهشهر افزود : حضور سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی تیم ملی جوانان در بهشهر، انگیزه فراوانی را به کشتی گیران می دهد و موجب می شود تیم های شرکت کننده نیز با نفرات اصلی و مدعی خود، پای به این رقابت ها بگذارند.

رئیس هیات کشتی بهشهر افزود: برای همه کشتی گیران جوان مسجل شده که اگر می خواهند جایی در تیم ملی کشتی جوانان ایران داشته باشند، می توانند از بهشهر به این دوبنده ها برسند و به همین دلیل با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت کرده و بر جذابیت آن می افزایند.

جعفری گفت: با تشکیل کارگروه های خاص و تخصصی، به دنبال رفع نواقص و کاستی های سال قبل هستیم و تلاش بسیاری خواهیم کرد تا امسال با برطرف کردن کمبودهای عمده، شاهد برگزاری مسابقاتی با کیفیت باشیم.

وی افزود: همدلی و اتحاد مسوولان بهشهری عمده ترین راز موفقیت هیات کشتی بهشهر در برگزاری این رقابت ها است که امیدواریم بتوانیم در مدت زمان باقی مانده تا آغاز این رقابت ها، تمام امکانات مورد نیاز را فراهم کنیم.