جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای افزایش بصیرت مردم است - نمایش محتوای خبر

 

 

دهه فجر انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای افزایش بصیرت مردم است

حجت الاسلام سیدصابر جباری روز جمعه در جمع مدیران ادارات و دستگاه های دولتی بهشهر گفت : در 34 سال گذشته راه عزتی را که امام راحل نشان داده بود ملت با صلابت و پر افتخار ادامه داده و با انسجام همه توطئه های استکبار را خنثی کردند .

وی بیان داشت : ملت ایران روز به روز به برکت خون شهیدان با بصیرت و بیدارتر گشته اند و شهدا الگویی برای همه آزادیخواهان و مستضعفان و مسلمانان با بصیرت و آگاه است.

امام جمعه بهشهر افزود : دهه فجر بزرگترین تحول تاریخ اسلام است که ملت ایران در سایه وحدت، همدلی، خودباوری و خدامحوری توانست رژیم شاهنشاهی را نابود و ظلم ستیزی را به بشریت بیاموزند

حجت الاسلام جباری ادامه داد : استقرار حاکمیت دینی در ایران اسلامی تاکنون منشا تحولات عظیمی بوده و هم اکنون تفکر حاکم بر این انقلاب به دیگر نقاط جهان صادر می شود.

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت : در دهه فجر باید رخدادهای عظیم این انقلاب، آرمان های امام راحل و نیز منویات مقام معظم رهبری برای مردم به ویژه نسل جوان به خوبی تبیین شود.

 احمدعلی مقیمی اظهار داشت : رمز پیروزی انقلاب اسلامی هدایت های امام راحل به عنوان ولی فقیه بود و امروز نیز همه باید سرباز ولایت باشیم تا از دستاوردهای انقلاب پاسداری کنیم.

وی گفت : ملت ایران در امتحان ها گوناگون از جمله تحریم، جنگ تحمیلی سربلند بیرون آمده اند و در فشار اقتصادی و نیز با ایستادگی و درایت مسوولان دسیسه دشمنان را خنثی خواهند کرد.