سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

دنیای جوانی - نمایش محتوای صدا

 

 

دنیای جوانی

 تهیه کننده : اکرم صادقی
گوینده : محمد محمد خانی
گزارشگران : بنت الهدی روشن بخش  و  ...
نویسنده : محمد محمد خانی
آیتم جوان مازندرانی :  جهان اسماعیلی

دنیای جوانی عنوان برنامه ایست به تهیه کندگی اکرم صادقی هرروزبه مدت 45 دقیقه ، ساعت 16:15 به صورت زنده از صدای مازندران پخش می شود.

جوانان یکی از سرمایه های مهم انسانی هستند که یک چهارم جمعیت کشور را تشکیل می دهند و نقشی مهم و اثر گذار در تحولات فرهنگی ، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی  جامعه ایفا می کنند. دوره ی جوانی به دلیل ویژگیهایی که دارد مهمترین دوران زندگی هرفردی است. زیرا موقعیتها وشرایطی که تجربه می کند در مراحل بعدی زندگی تا ثیر گذار خواهد بود .
جوانی بهترین و با نشاط ترین دوره زندگی و بهترین فرصت برای برداشتن گامهای بلند و اساسی در زندگی است زیرا فرد بیشترین قابلیت و توانایی رادارااست .همچینین این دوره از پیچیده ترین مراحل زندگی انسان است دوره ای که همراه با بحران وتعییر و تحولات جسمی و روحی و دگرگونی عواطف است دوره سردر گمی ها و حساسیت ها، بلند پروازیها و بحران هویت .
از طرفی یکی از ویژگیهای جوان اثر پذیری از محیط و جامعه است .از این رو رسانه ها و از جمله رادیو می تواند مانند یک دانشگاه نقش تربیتی داشته  وتاثیر ویژه ای در شکل گرفتن شخصیت و تثبیت عقیده و اخلاق در جوان داشته باشد . رسانه می تواند در باورها و ذائقه ها و سلیقه مخاطبان خود نقش مهمی داشته و تغییر در سبک زندگی ایجاد کند و از آنجا که جوانان به دنبال زندگی ایده آل هستند و دارای همت بلند برای دست یافتن به آرزوهای دور و دراز و یکی از مشکلات این دوره تصمیم گیری برای اجرای اهداف و انتخاب راه درست در مسایل مختلف زندگی است رسانه می تواند با ایجاد روحیه خود باوری و معرفی الگوهای مناسب در فضایی پرنشاط مناسب با روحیه جوان کمک کند تا جوان هویت خود را پیدا کرده وگامهای درستی بردارد.
این برنامه موضوع محور خواهد بود اما در طول برنامه چند آیتم خارج از موضوع متناسب با نیاز مخاطب جوان خواهیم داشت .

سال تولید: 1398


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو