سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

دنیای اسلام گرفتار شرارت شجره ملعونه و خبیثه آل‌سعود شده‌ است/ اگر هدف از مذاکره لغو تحریم نبود پس هدف چه بود؟ - نمایش محتوای خبر

 

 

دنیای اسلام گرفتار شرارت شجره ملعونه و خبیثه آل‌سعود شده‌ است/ اگر هدف از مذاکره لغو تحریم نبود پس هدف چه بود؟

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر گفت: دنیای اسلام گرفتار شرارت شجره ملعونه و خبیثه آل‌سعود شده‌ است و حادثه خونین منا نشان داد که حکام سعودی لیاقت میزبانی و خادمی خانه امن الهی را ندارد.

دنیای اسلام گرفتار شرارت شجره ملعونه و خبیثه آل‌سعود شده‌ است/ اگر هدف از مذاکره لغو تحریم نبود پس هدف چه بود؟

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران بر پایه آموزه‌های دینی بنا شده است، اظهار کرد: استکبار جهانی خود را در برابر این نظام، ذلیل شده می‌پندارد و به همه شیوه‌های رذیلانه متوسل می‌شود تا به نظام الهی ما آسیب بزند.

وی با بیان اینکه دشمنان در تلاش هستند که ما را به بند اسارت و ذلت برگردانند گفت: لازم است که مردم و دولت در مقابل دسیسه‌های شوم دشمن هوشیار باشند.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر در ادامه به طوفان هفته گذشته اشاره کرد و گفت: طوفان سنگین بود و آثارش را همه دیدند و هماهنگی و همکاری به موقع دستگاه‌های اجرایی با مدیریت فرماندار و نمایندگان مجلس سبب شد تا مشکلات زودتر برطرف شوند.

معلمی با بیان اینکه در این طوفان خانه‌های زیادی آسیب دیده‌اند، افزود: 235 هزار مترمربع ایرانیت و 14 هزار و 500 کیلوگرم نایلون بین مردم تقسیم شده است.

وی در ادامه به فاجعه منا در سال گذشته اشاره کرد و گفت: دنیای اسلام گرفتار شرارت شجره ملعونه و خبیثه آل‌سعود شده‌ است و حادثه خونین منا نشان داد که حکام سعودی لیاقت میزبانی و خادمی خانه امن الهی را ندارد.

وی افزود: آنان برای این اتفاق از هیچ خانواده و کشوری عذرخواهی نکردند و مجامع بین‌المللی نیز در مقابل این جنایت خفقان مرگباری گرفته‌اند چرا که آل‌سعود نوکر حلقه به گوش قدرت‌های استکباری است.

معلمی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: خانواده سنگ بنا و کانون تعالی و رشد جامعه است و باید مبارزه با اشرافیت و تجمل‌گرایی را سیره راه خود قرار دهند.

این مسؤول با بیان اینکه بارها از زبان ریاست جمهور شنیدیم که از روز نخست اجرایی شدن برجام، همه تحریم‌ها لغو خواهد شد ولی حالا آقای ظریف هدف اصلی مذاکره را لغو تحریم نمی‌‎داند و باید به وی گفت اگر هدف از مذاکره لغو تحریم نبود پس چه هدفی داشت.

وی در پایان گفت: خدمت خوب و خداپسندانه دولت و موفقیت آن آرزوی ماست و هیچ انگیزه‌ای جز اهداف امام راحل که همان اقتدار اسلام ناب محمدی است، نداریم.