جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

دنیای اسلام با تمام توان از آرمان‌های فلسطین دفاع کند - نمایش محتوای خبر

 

 

دنیای اسلام با تمام توان از آرمان‌های فلسطین دفاع کند

کمال علیپور امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به این‌که امام خمینی (ره) روز قدس را روز اسلام نامیده است، اظهار کرد: نظام استکباری با هدف تضعیف اسلام اقدام به تاسیس رژیم جعلی صهیونیستی کرده‌ است.

وی با بیان این‌که بنیانگذار انقلاب اسلامی روز قدس را تنها ویژه فلسطین معرفی نکرده‌اند بلکه آن را متعلق به دنیای اسلام توصیف کرده‌اند، افزود: آمریکا و انگلیس و نظام استکباری به رژیم صهیونیستی در موضوع هولوکاست و نیز ندیدن کشتار مردم فلسطین باج می‌دهد.

نماینده مردم سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که رژیم صهیونیستی اجبار و زور و کشتار و نسل‌کشی را در دستور کار خود قرار داده‌ است، خاطرنشان کرد: دنیای اسلام در روز قدس و نیز در همه روزها باید بیدار باشد و در برابر رژیم صهیونیستی ایستادگی کند.

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی با اشاره به حساسیت موضوع غزه در راهپیمایی روز قدس امسال تصریح کرد: رژیم صهیونیستی، غزه را بهانه‌ای برای نابودی فلسطین قرار داده است.

وی به محاصره همه‌جانبه غزه اشاره کرد و با بیان این‌که کشتار زنان و کودکانی که قدرت دفاع از خود را ندارند، دل هر انسانی را به درد می‌آورد، گفت: دنیای اسلام نباید در برابر جنایات رژیم صهیونیستی ساکت بنشیند و با همه توان از آرمان‌های فلسطین دفاع کند.

علیپور با بیان این‌که انسانیت توسط رژیم صهیونیستی در غزه کشته شده است، افزود: ملت ایران منسجم‌تر از همیشه در روز قدس حضور پرشکوه دارند.