سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دفتر کانون بسیج ورزشکاران در بابل افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

دفتر کانون بسیج ورزشکاران در بابل افتتاح شد

دفتر کانون بسیج ورزشکاران بابل با حضور مسؤولان و تعدادی از ورزشکاران و رؤسای هیأت‌های ورزشی افتتاح شد.

دفتر کانون بسیج ورزشکاران در بابل افتتاح شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، صبح امروز آیین افتتاح دفتر کانون بسیج ورزشکاران بابل با حضور محمدپور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل، رئیس اداره ورزش و جوانان بابل، رئیس شورای اسلامی شهرستان و تعدادی از ورزشکاران و رؤسای هیأت‌های ورزشی برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابل در این مراسم با بیان اینکه تفکر بسیجی تأکید امام راحل بوده است، گفت: این تفکر برای خادمان مردم یک افتخار است و باید جایگاه والایی داشته باشد.

انصار آری با اشاره به اینکه ایجاد چنین دفتری با توجه به چهار سهمیه المپیکی بابل که مقام نخست را در سطح کشور داشت جزء اولویت‌های مهم بوده است، اظهار کرد: دفتر بسیج ورزشکاران با همت فرمانده سپاه ناحیه بابل انجام گرفت و وظیفه ما است تا جامعه هدف خود را براساس برنامه پیش ببریم.

وی با بیان اینکه جامعه ورزش بابل با 116 ورزشکار در سطح کشور و استان برحسب جمعیت خود جایگاه خوبی دارد، تصریح کرد: امیدواریم با تعامل و همدلی، بسیج ورزشکاران بابل جایگاه خوبی را در جنبه‌های مختلف کسب کند.

این مسؤول از ساماندهی ورزشکاران در بابل خبر داد و گفت: این ساماندهی بر اساس سهمیه هیأت‌ها انجام می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بابل نیز با اشاره به اینکه ما نسبت به جمعیت ورزشی از لحاظ کانون در سطح استان رتبه پایینی داریم، اظهار کرد: رتبه سوم کانون بسیج ورزشکاران رتبه قابل قبولی برای بابل نیست.

علی‌اکبر محمدپور با اشاره به اینکه عرصه ورزش و بسیج بهترین عرصه‌ای است که سلامت و بالندگی را به همراه دارد، برای رسیدن به روزهای اوج کانون بسیج ورزشکاران شهرستان بابل، اظهار امیدواری کرد و گفت: هیچ شهری مانند بابل المپیکی نداشت و همه ما باید توان خود را برای تقویت کانون به کار گیریم.