جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

دفاع همه جانبه نیروهای مسلح طمع‌کاری‌های دشمن را ناکام گذاشت - نمایش محتوای خبر

 

 

دفاع همه جانبه نیروهای مسلح طمع‌کاری‌های دشمن را ناکام گذاشت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح‌جلودار صبح امروز در آیین رژه روز ارتش که در میدان امام حسین(ع) مرکز مازندران برگزار شد، ضمن ارج نهادن به این روز یاد و خاطر امام راحل، شهدا و حماسه‌آفرینان ارتش به ویژه 10 هزار و 400 شهید استان را گرامی داشت.

وی با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح آرمان‌گرا در مسیر اطاعت از منویات امام راحل و رهبری در مسیر پیروزی گام بر می‌دارند، اظهار داشت: آمادگی دفاع از وطن، داشتن ارزش‌های مکتبی و انقلابی از ویژگی‌هایی است که ارتش جمهوری اسلامی از آن برخوردار است.

فلاح افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ارتش با تمام قوا با مردم هم‌صدا شد و در براندازی رژیم شاهنشاهی و دشمنان داخلی برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی دفاع کرد.

نماینده عالی دولت در مازندران با بیان اینکه امام راحل روز پیوستن ارتش به مردم را نقطه عطف و افتخارآمیز برای کشور دانست، تصریح کرد: از لحظه نخست پیروزی انقلاب اسلامی ارتش حمایت خود را به رهبری ابراز داشت و در اثبات آن ایثارگری‌ به خرج داد.

وی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ارتش را درگیر مقابله با دشمنان داخلی دانست و ادامه داد: حاصل دلیرمردی‌های نیروی مسلح در کشور 200 هزار جانباز و 48 هزار شهید است.

فلاح با بیان اینکه بعد از 25 سال پیروزی جنگ تحمیلی، ارتش در خودکفایی تسلیحات نظامی و در صحنه سازندگی کشور حضوری پررنگ داشته است، یادآور شد: همکاری و هم‌افزایی همه جانبه مردم با ارتش و سپاه سبب حفظ استقلال و تمامیت ارضی کشور شد.

وی افزود: دفاع همه جانبه نیروهای مسلح، طمع کاری‌های دشمن و سناریوی مهندسی شده آنان را ناکام گذاشت.

استاندار مازندران حضور در ارتش جمهوری اسلامی را عزت ماندگار دانست و اذعان داشت: استمرار آموزش‌های دفاعی، تعمیق ایمان و نوآوری، حفظ روحیه شجاعت و فداکاری باید در نیروهای مسلح ادامه یابد.