سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

دفاع مقدس مجموعه‌ای از افتخارات ملت ایران در دفاع از کشور است - نمایش محتوای خبر

 

 

دفاع مقدس مجموعه‌ای از افتخارات ملت ایران در دفاع از کشور است

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، سردار محمدحسین بابایی ظهر امروز در همایش یادگاران، پیشکسوتان و فرماندهان دفاع مقدس مازندران با بیان اینکه امنیت امروز کشور مدیون ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است، اظهار داشت: تجربه هشت ساله ما در دفاع مقدس نشان داد که با وجود همه فشارها و مشکلات، می‌توان با توکل بر خدا و عزم راسخ در مقابل زورگویی‌های مستکبران ایستادگی کرد.

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه‌ای از برجسته‏‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است، بیان داشت: به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس بیش از یک‌هزار برنامه شاخص در سطح استان در حال برگزاری است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به ولایتمداری و ولایت‌پذیری مردم مازندران اذعان داشت: اگر در هر جای این کشور کسانی پیدا شوند که تردید در دفاع از ولایت فقیه داشته باشند در استان مازندران چنین افرادی یافت نمی‌شوند.

بابایی با تاکید بر اینکه باید بیش از همه پاسدار ولایت فقیه باشیم، شهدا و جانبازان را راهنما و هدایتگر انسان‌ها دانست.

فرمانده سپاه کربلای مازندران هدف از این گردهمایی را بیعت پیشکسوتان دفاع مقدس و جوانان با امام و رهبر دانست و به همدلی و وفاق تاکید کرد و گفت: همان گونه که با یک ندای رهبر کبیر انقلاب حاضر بودیم تمام وجود خود را در راه کشور عزیزمان تقدیم کنیم امروز هم حاضریم با امام و رهبر خود بیعت و تا پای جان با دشمنان مقابله کنیم.

بابایی با بیان اینکه به وجود پیشکسوتان دفاع مقدس افتخار می‌کنیم،گفت: امروز ایران اسلامی تمام موفقیت خود را مرهون تلاش و زحمات شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.