سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

دفاع از کشور با اقتصاد مقاومتی / اساتید دانشگاه مشوق عرصه تولید باشند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دفاع از کشور با اقتصاد مقاومتی / اساتید دانشگاه مشوق عرصه تولید باشند

دفاع از کشور با اقتصاد مقاومتی / اساتید دانشگاه مشوق عرصه تولید باشند


فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه امروز در نبرد اقتصادی با دنیا قرار داریم و باید با اقتصاد مقاومتی از کشورمان دفاع کنیم، گفت: استاد بسیجی باید مروج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و مشوق دانشجویان در عرصه تولید باشد.

دفاع از کشور با اقتصاد مقاومتی / اساتید دانشگاه مشوق عرصه تولید باشند

سردار سیدمحمد بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، گفت: مردم در مشاغل آزاد به دنبال فعالیت‌های خدماتی هستند و کمتر به مشاغل تولیدی دست می‌زنند لذا از استاد بسیجی انتظار می‌رود با تبیین مسائل و ارائه راهکار، مسئولان اجرایی را در فرهنگ‌سازی مشاغل تولیدی بین عموم مردم، راهنمایی کند.
وی عنوان کرد: استادان بسیجی می‌توانند با تحقیق و مطالعه، توانمندی‌های تولیدی بومی را بررسی و راهکارهایی را مبنی بر پیوستن این توانمندی به چرخه اقتصادی ارائه کنند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: در بحث اقتصادی، استادان بسیجی باید مشوق ورود دانشجویان به عرصه تولید و خود نیز همراه دانشجو باشند تا آنها در بتوانند دست به ابتکار و خلاقیت بزنند.

بابایی گفت: باید باور کنیم در جنگ اقتصادی هستیم، از استادان بسیجی انتظار می‌رود وارد عمل شده و دست به ارائه راهکار بزنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: استادان ما باید جزو اولین‌ها در عرصه نبرد اقتصادی باشند تا به کمک اقتصاد مقاومتی به دفاع از کشور بپردازیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران که در حاشیه همایش پاسداران بازنشسته به گفت‌وگو با فارس پرداخت، اظهار داشت: معتقدیم که رسالت پاسداری با گذشت دوران پایان‌پذیر نیست و لذا با فراخوان آنها در مقاطع مختلف سال، برای تحقق این موضوع مهم قدم برمی‌داریم.

بابایی افزود: پاسداران بازنشسته با توجه به  تجربه و دانشی که در 30 سال خدمت به نظام به دست آورده‌اند می‌توانند نقش به‌سزایی در امور فرهنگی داشته باشند که از جمله آنها می‌توان به اداره پایگاه‌های مقاومت بسیج، جهاد سازندگی و حلقه‌های صالحین اشاره کرد.

وی ادامه داد: پاسدار نباید به این نتیجه برسد که بعد از اتمام دوره خدمت، دیگر نادیده گرفته خواهد شد و از فضای سپاه جدا شده است بلکه حضور آنها یاری‌رسان بسیاری از برنامه‌های مدّ نظر سپاه است.

بابایی اذعان داشت: همایش‌های متعددی که بازنشستگان را در آن دخیل می‌کنیم بستر انتقال تجارب را به وجود می‌آورد.