جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

دعوت 9 کشتی‌گیر آزادکار به اردوی آماده‌سازی نونهالان کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت 9 کشتی‌گیر آزادکار به اردوی آماده‌سازی نونهالان کشور

غلام نوری‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در قائمشهر، اظهار داشت: اردوی آماده‌سازی کشتی آزاد نونهالان کشور از دهم شهریورماه به مدت پنج روز در شهرستان پاوه در استان کرمانشاه کار خود را آغاز می‌کند.

وی در مورد نفرات انتخاب شده از مازندران در این اردو، افزود: مهدی ویسی در وزن 32 کیلوگرم، محمد خدابخشی در وزن 35 کیلوگرم، مهدی عشقی در وزن 38 کیلوگرم، محمدرضا فیروزپور در وزن 47 کیلوگرم، محمد کریمی در وزن 53 کیلوگرم، محمدتقی باباخانی در وزن 59 کیلوگرم، مهدی معصوم‌نژاد در وزن 66 کیلوگرم، علیرضا قاسمی در وزن 73 کیلوگرم و مهدی هاشمی در وزن 85 کیلوگرم، کشتی‌گیران آزاد کار نونهال مازندرانی در این اردو هستند.

دبیر هیئت کشتی مازندران عنوان کرد: کمیته فنی هیئت کشتی مازندران پس از بررسی یکی از بهترین مربیان این استان را به اردو معرفی می‌کند.

نوری‌زاده در پایان ضمن خوشایندی از روند مطلوب کشتی استان مازندران، عنوان کرد: این استان مهد کشتی دنیاست و سال‌هاست که هیئت کشتی استان سرمایه‌گذاری خوبی روی تیم‌های پایه داشته است که نتیجه‌اش کسب مدال‌های رنگارنگ در رقابت‌های آسیایی و جهانی بوده است و امیدواریم که این روند بتواند مدال‌های رنگین‌تری را برای کشور و استان داشته باشد.